Gyvūnai

Papūga paprašė įjungti jos mėgstamą dainą

Suprantama, visi turi savo mėgstamą dainą. Ir ši papūga ne išimtis! Šį kartą šiame įraše įjungė dainą papūgai, ir pamatę jos reakciją jūs suprasite, kad ji tiesiog pasiruošusi viską atiduoti už šią dainą!

Taigi, ši daina, visiems žinoma „Despacito“ pakerėjo visą pasaulį nuostabiu jos atlikėjo balsu. Jūs tik pažiūrėkite, kaip ši papūga juda pagal šią dainą! Iškart matosi, kad jai ši daina nerealiai, siaubingai patinka!

Pažiūrėkite, kaip ji pučia plunksnas, dar pažiūrėkite į tai, kaip ji smarkiai nori, kad šią dainą galiausiai įjungtų. Žinoma, šeimininkas negalėjo jai atsakyti, todėl pradžiugino savo draugę papūgą!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page