Gyvūnai

Gaisrininkai išgelbėjo pumos jauniklio gyvybę. Mažylis ištisai verkė…

Neseniai Oklando zoologijos sode atsirado naujas gyventojas – pumos kačiukas, kurį gaisrininkai per stebuklą išgelbėjo iš ugnies. Vargšas gaisre neteko mamos ir nuolat verkė.

Kačiuką iškart nuvedė į apžiūrą pas vietos veterinarą, kuris per savo darbo metus jau spėjo išgelbėti daugiau nei 30 pumų gyvybių.

Apžiūros metu paaiškėjo, kad mažyliui nėra nė 6 savaičių, o jo svoris siekė vos pusantro kilogramo.

Dėl gaisro smarkiai nukentėjo pumos jauniklio letenos ir kailis, o mažytės dūmų sudirgintos akys nenustojo ašaroti.

Laimei, rentgeno metu paaiškėjo, kad mažylio plaučiai nenukentėjo ir kitų rimtų traumų nėra. Tai teikė greito pasveikimo vilties. Tačiau kačiukas dar ilgai negalės grįžti į įprastą laukinę gamtą.

Veterinaras nuplovė visas žaizdas, išvalė akis ir įlašino specialios gydomosios priemonės. Šiuo metu mažylis minta pieno mišiniu, kuriuo jį maitina švirkšto pagalba. Visai greitai jis pradės ėsti mėsą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page