Gyvūnai

Vyriškis išgelbėjo šunį, ant kurio kaklo aptiko raštelį su aprašyta liūdna jo istorija

Kokie visgi kartais gali būti žiaurūs šeimininkai savo keturkojams draugams. Jie net nesusimąsto apie kačių ar šunų jausmus. Jūs tik įsivaizduokite, ką jautė mūsų šiandieninė herojė, vardu Sigi, kai ją po 5 metų gyvenimo namuose tiesiog išmetė į gatvę. O juk šeimininkas galėjo nuvesti šunį į prieglaudą ar atiduoti į geras rankas.

Jis nepanoro vargintis, daugiausia, ką jis padarė, tai parašė raštelį ir pritvirtino prie nelaimingo šunelio antkaklio.

Ir štai šis nelaimėlis nežinia kiek dienų blaškėsi Malaizijos Ipocho miesto gatvėmis. Kol purviną ir nelaimingą jį pastebėjo vyriškis, vardu Lionelis.

Jis važiavo keliu ir pamatė šunį, bėgantį kelkraščiu. Jaunuolis panoro padėti gyvūnui ir pristabdė šalia jo.

Ant kalytės kaklo Lionelis pastebėjo raštelį. Jis tikėjosi, kad ten bus šeimininko kontaktai,bet deja, popieriuje buvo parašyta liūdna gyvūno istorija. Vyriškis net apsiašarojo, perskaitęs istoriją.

„Sveiki! Aš atsiliepiu į Sigi vardą! Aš labai mylinti ir dėmesinga kalytė, tokių kaip aš jūs nesutikote. Mano šeimininkas gailisi, kad mane išmetė, bet jis nebegali būti toks rūpestingas, kaip anksčiau. Aš labai liūdžiu dėl to.

Prašau, pasiimkite mane į savo namus. Prašau, priglauskite mane savo šeimoje.

Prašau, parodykite man meilę. Aš esu goldendudlių veislės, greitai man bus 5 metai. Manęs nevežė sterilizuoti. O dar mano charakteris labai geras ir aš visiškai nesikandžioju!

Moku gerai saugoti namus. Sėdėsiu prie durų ir losiu ant visų, kas prie jų prieis. Nustosiu tik pagal jūsų komandą arba jei pažinsiu atėjusį žmogų. Dar mane išmokė atlikti porą triukų.

Tikiuosi, jūs mane pasiimsite. Su meile, Sigi! Au au!

Vyras buvo toks sujaudintas to, ką perskaitė, kad parsivežė kalytę namo.

Ten jis iš pradžių ją pašėrė, paskui išmaudė ir iššukavo. Po vandens procedūrų Sigi pavirto tikra gražuole.

Vėliau kalytę pasiėmė Lionelio brolis, jo būsto sąlygos geresnės.

O vargšelės gelbėtojas aprašė šią liūdną istoriją socialiniuose tinkluose, o pabaigoje priminė, kad žmogus atsakingas už tuos gyvūnus, kuriuos prisijaukino.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page