Sveikata ir grožis

63-jų metų moterį stilistai taip pakeitė, kad net vyras jos nepažino

Jungtinių Valstijų gyventojai Martai Bengen sukako šešiasdešimt treji metai. Jau keleri metai ji pensijoje. Ji turi vyrą, vaikų, anūkų.

Ji, kaip ir dauguma jos bendraamžių, turėjo žilus plaukus. Kelis dešimtmečius amerikietė nešiojo vieną ir tą pačią šukuoseną. Moteris labai nepergyveno dėl savo kirpimo ir plaukų spalvos. Tačiau pensija nėra priežastis neprižiūrėti savo išvaizdos. Priešingai – dabar sau galima skirti daugiau laiko.

Marta susiruošė eiti į vieną svarbų renginį, kuriame dalyvaus aukščiausieji valstijos valdininkai. Draugai ir giminaičiai įkalbėjo ją kreiptis pagalbos į laidos Ambush Makeover stilistus. Bengen po šiokių tokių dvejonių vis tik išdrįso keistis. Ir kaip vėliau pasirodo, ji neapsiriko.

Ilgus žilus Martos plaukus meistrai pavertė į prabangią pelenų baltumo trumpą kirpimą. Amerikietei padarė makiažą, išrinko stilingą juodą kokteilių suknelę.

Tokios išvaizdos ji atrodė maždaug dvidešimt metų jaunesne. Po pasikeitimų ji tapo tikra gražuole. Programoje dalyvavo ir Martos vyras. Kai jis pamatė mylimąją, sunkiai ją pažino.

Related Articles

You cannot copy content of this page