Idomybes

Tokių sėdmenų pavydės net moterys: amerikietis pradėjo dėvėti sijonus bei aukštakulnius ir paaiškino, kodėl vyrams tai normalu

Daugelis mūsų mano, kad drabužiai turi „lytį“. Mūsų visuomenėje vyrauja mintis, kad kai kurie rūbai tinka vyrui ar moteriai, kiti – ne.

Tačiau šiame pasaulyje yra žmonių su atvira siela, kurie nešioja viską, ką tik nori ir laisvai pasisako, nebandydami atitikti bet kokių stereotipų.

Amerikietis Markas Brajanas, kuris dabar gyvena Vokietijoje, dirba inžinieriumi-mechaniku.

Jis gyvena savo gyvenimą kaip kiekvienas žmogus, išskyrus tai, kad jis kiekvieną dieną meta iššūkį lyčių stereotipams.

Jis beveik visada nešioja sijoną ir aukštakulnius, kai važiuoja į darbą, į miestą ir net namuose.

Ir svarbiausia, jam tai tikrai tinka. Jo kojos sportiškos ir lieknos, o tokių sėdmenų, aptemptų siauru sijonu, pavydėtų bet kuri moteris.

„Aš taip rengiuosi todėl, kad galiu. Tiesiog kad būčiau kitoks.

Aš visada žavėjausi moterimis, kurios nešiojo siaurus sijonus ir aukštakulnius – ne seksualumu, o jėga, kurią jos išreiškė. Man rūbai neturi lyties.

Aš teikiu pirmenybę sijonams, o ne suknelėms.

Suknelės neleidžia man sumaišyti lyčių. Aš renkuosi „vyrišką“ požiūrį aukščiau liemens ir negenderinį požiūrį žemiau liemens. Visa esmė drabužiuose, neturinčiuose lyties“,- paaiškino Markas.

Pasak jo, tradicinis vyriškas garderobas gana ribotas: yra vos kelių spalvų ir fasonų kelnių variantai. O su
sijonais galima eksperimentuoti ir pridėti bet kokių spalvinių akcentų. „Tas pats liečia avalynę, pas jus (moteris) žymiai daugiau aukštakulnių tipų ir fasonų. Plius jūs dar galite nešioti atvirą avalynę, kai geras oras“,- pažymėjo vyriškis.

Markas vedęs 11 metų ir žmona bei šeima jį pilnai palaiko: „Mano žmona dažnai pataria, ką man verta nešioti. O dukra kartais prašo paskolinti ką nors iš avalynės“(Markui pasisekė dėl pasirinkimo, juk kaip vyro, jo koja gana maža – 41 dydis).

Jis taip pat nusakė, kaip žmonės į jį reaguoja. Markas pasakė, kad moterys, dažniausiai nuo 30 iki 40 metų amžiaus, sako jam komplimentus. Vyrai komentuoja arba užduoda klausimus, bet paprastai nesako komplimentų dėl išvaizdos.

Daugelį aplinkinių jo išvaizda stebina, bet ne daugiau, jei tai būtų žmogus žaliais plaukais ar kokia nors keista tatuiruote.

„Aš pakankamai suaugęs, kad atsiminčiau, kaip mokykloje merginos negalėjo nešioti kelnių. Dabar kelnės tapo negenderiniu garderobo objektu. Tai kodėl sijonai ir aukštakulniai negali būti negenderiniai? Be to, vyrai nešiojo aukštakulnius anksčiau už moteris. Galbūt ne šiandieninius „kablukų“ tipo aukštakulnius, tačiau vyrai nešiojo aukštus kulnus anksčiau už moteris“,- pastebėjo vyriškis.

Markas ne tik inžinierius-mechanikas, jis yra ir vyriausias futbolo komandos treneris, o taip pat užsiima savo 1967 m Porsche 911 restauravimu – visiškai vyriški reikalai, todėl niekas net neabejoja jo seksualine orientacija.

O ką jūs manote apie tokį stilių?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page