Idomybes

Man patinka laimingų žmonių kvapas – jie kvepia viltimi

Jie rodo mums, kad mes galime absoliučiai viską, ir tam pakanka tiesiog nusišypsoti ir pamerkti akį savo gyvenimui.

Kai kurie žmonės pasižymi sugebėjimu pakelti aplinkinių nuotaiką, dalijantis su jais  dalimi savo harmonijos, vilties ir pozityvo. Jie rodo mums, kad mes galime absoliučiai viską, ir tam pakanka tiesiog nusišypsoti ir pamerkti akį savo gyvenimui.

Geri žmonės kvepia artumu, apkabinimais ir meile. Jausdami jų šilumą, su jais mes siekiame būti kaip galima atviresniais. O dar šalia jų labai komfortiška, lyg mes būtume atsidūrę namie. Jie kasdien motyvuoja mus, pastūmėdami mus į gerovę ir gerus tikslus.

Nenuostabu, kad mums patinka apsupti save tokiais žmonėmis. Mes nuolat randame priežasčių, kad atsidurtume jų glėbyje, sugautume jų nuoširdų žvilgsnį  ar vėl pamatytume jų šypseną.

Iš tiesų tai geraširdis klausytojas gali išgirsti net tai, ką slepia tylėjimas. Svarbiausia bendravime – tai sugebėjimas išgirsti neapsakoma, – Piteris Drukeris.

Žmogaus nuotaika kinta neįtikėtinu būdu. Taip mūsų emocinė būsena per kelias sekundes gali apsiversti aukštyn kojomis, ir neturi reikšmės, tai sąmoninga ar ne. Kai kurie žmonės gali įtakoti mūsų nuotaiką vos vienu „labo ryto“ palinkėjimu, palydimu šypsenos.

Moksliškai įrodyta, kad kai mes nuoširdžiai sąveikaujame su žmogumi, tai tampame tokie jautrūs jo emocinei būsenai, kad net mūsų judesiai atkartoja pašnekovo judesius.

Mes taip smarkiai mylime žmones su gerais tikslais todėl, kad jie įkrauna mus gera nuotaika, motyvacija, laime ir jausmu, kad mes galime duoti atkirtį bet kokioms nepalankioms gyvenimiškoms aplinkybėms.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page