Idomybes

“Tai buvo mūsų svajonė“: tą pačią dieną vestuves atšventę trynukai tapo tėvais

Trys broliai-trynukai atšventė vestuves tą pačią dieną. Po kurio laiko trynukai tapo tėvais ir tą pačią dieną atnešė į bažnyčią vaikus palaiminimui.

Trys broliai-trynukai, tą pačią dieną atšokę trejas vestuves, gavo dovaną nuo savo žmonų vieną ir tą pačią dieną – jie tuo pat metu tapo tėvais.

Nuostabus sutapimas nutiko Nigerijoje, Ngvo mieste. Trigubas vestuves surengė broliai Čukvuebuka, Činedu ir Kenečukvu Onija. Iškilmės vyko 2020 birželio 6. Iš pradžių buvo pranešama, kad jų nuotakos – irgi trynukės, tačiau tai pasirodė netiesa.

Visų trijų brolių šeimoje sulaukta pagausėjimo, laimingi tėvai surengė kūdikių palaiminimo ceremoniją per
katalikų Velykas.

– Tai buvo mūsų svajonė, dar kai mes augome, kad viskas būtų būtent taip. Ir mūsų mama taipogi svajojo apie tai, kad mes vestume vienu metu. Ji mėgo įsivaizduoti, kaip mes visi trys vedame tą pačią dieną,- pasakojo broliai.

Deja, trynukų motina nesulaukė savo vaikų vestuvių, nors ji meldė šio džiugaus sutapimo, papasakojo Činedu Onija. Pasak motinos, „tai būtų labai šaunu“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page