Idomybes

Unikalus grožis. Kaip dabar gyvena dvynės su neįprasta genų mutacija

Nutinka taip, kad dėl įvairiausių genų mutacijų vaikai ateina į pasaulį su skirtingomis ypatybėmis. Būna nukrypimų, kurie tampa problema, o būna ir atvirkščiai. Pavyzdžiui, duobutės, dviguba blakstienų eilė ar tankūs plaukai – juk tai tik prideda žmogui patrauklumo.

 

 

Mažosioms šiandieninio mūsų straipsnio herojėms labai pasisekė su jų mutacija, kadangi joms atiteko heterochromija, tai yra, mergaičių akys skirtingų spalvų – viena akis ruda, o kita ryškiai žydra. Be to, Megan ir Morgan oda tamsi, kas neįtikėtinai išryškina akis.

Nuo pat gimimo jų mama Stefani veda Instagram paskyrą, kurioje reguliariai publikuoja mergaičių fotografijas ir šie kadrai visada surenka šimtus tūkstančių „patiktukų“.

 

Mergaičių grožio gerbėjų, stebinčių jų paskyrą, labai daug, apie 800 tūkstančių. Nuo 2015 metų mergaitės yra socialinių tinklų dėmesio centre, kadangi jų genų mutacija yra viena patraukliausių.

Maža to, kad vaikai populiarūs nuo pat vystyklų, šis populiarumas duoda savo vaisius, tokius kaip reklamos sutartys, kas yra neblogas uždarbis, kaip vaikams.

 

Dvynukių mama prisipažįsta, kad niekas neverčia mergaičių filmuotis reklamose ir pozuoti fotografijoms, kadangi jos pačios to nori. Joms patinka visų dėmesys ir dievinimas.

Ši mutacija mergaitėms atiteko iš jų močiučių ir senelių. Jie taip pat turėjo tokią ypatybę. Tiesa, gydytojai sako, kad heterochromija – tai gerai išvaizdai, bet ne sveikatai, kadangi gali nukentėti rega ir klausa. Tačiau mergaitėms pasisekė, jos problemų neturi.

Mama taip užsiėmė savo vaikų karjera, kad Megan ir Morgan atsidūrė viename iš visame pasaulyje žinomo animacinio serialo „Simpsonai“ epizodų, kas vienareikšmiškai reiškia sėkmę.

Stefani pabrėžia savo vaikų panašumą į dainininkę Rihaną. Jai labai patinka ši moteris ir ji įsitikinusi, kad jos mažylės galės pasiekti gyvenime ne mažiau, nei jos dievaitė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page