Idomybes

Ugnius rado idealią žmoną, pagimdžiusią jam du vaikus. Tačiau šią laimę jis iškeitė į minutės silpnybę

Ugniui visada patiko efektingos ir gyvos merginos, jis nekreipdavo dėmesio į jų praeitį ir kiek vaikinų jos turėjo. Svarbiausia Ugniui – ryški išorė. Jis lakstė paskui tokias merginas, labai jos buvo prie širdies.

Tokios linksmos, lengvos, viskam pasiruošusios. Su jomis Ugnius jautėsi gyvas, jautė energijos antplūdį. Tik štai tėvai nuolat tvirtino sūnui, kad į žmonas jis turi imti kuklią ir padorią merginą be jokios praeities.

Bet tokios pilkos pelės Ugniaus nedomino ir jis tėvų neklausė – vesti neskubėjo. Kol Ugnius išsilakstė, jam sukako ir 40. Reikia susimąstyti apie šeimą, apie žmoną ir vaikus. Ėmė ieškoti tos, kuri patiktų ir jam, ir tėvams.

Atsirado tokia mergina Lina. Ji mokėsi universitete, dar visai jaunutė, be tamsios praeities, naivi, miela mergaitė – būtent tai, ko ieškojo Ugnius.

Pati Lina džiaugėsi, kad toks garbingas žmogus kaip Ugnius staiga atkreipė į ją dėmesį. Visos kurso merginos pavydėjo. Jų vaikinais autobusais važinėja, o jos Ugnius brangia mašina. Dar gėles dovanoja, dideles brangias puokštes.

Ugnius gerai merginosi. Ir tėvams Lina labai patiko – nusprendė kelti vestuves. Mama iškart Ugniui pasakė – su vaikais nedelsk. Viską taip ir padarė, po 9 mėnesių Lina pagimdė berniuką.

Ugniaus tėvai nenustygo iš džiaugsmo ir laimės, visi buvo patenkinti. Ir pats Ugnius gerai jautėsi tėvo, vyro ir pavyzdinio šeimos žmogaus vaidmenyje.

Lina gerai baigė universitetą, o paskui dar ir mergaitę pagimdė. Močiutė su seneliu apibėrė marčią dovanomis, nebežinojo, kaip parodyti savo džiaugsmą. Jie labai mylėjo Liną. Visada ją gyrė. Kartą Ugnius priėjo prie Linos ir pranešė svarbią naujieną:

– Mes skiriamės…

– Ką, bet kaip, kodėl?!

– Lina, aš žinau, kad darau nesąmonę, bet aš pamilau kitą. Namą ir viską palieku tau su vaikais.

Bet aš išeinu. Ta kita tapo naujoji sekretorė Ugniaus darbe. Ji buvo toji pati lemtinga moteris, prie kurios taip linko

Ugniaus širdis dar jaunystėje. Tėvai buvo nusivylę sūnaus poelgiu, tačiau toliau visaip palaikė Liną.

– Tai neilgam, – sakė Ugniaus mama.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page