Idomybes

Amerikietė nusprendė tapti savo vyro svajonių moterimi ir įgyvendino šią svajonę

30-metės buhalterės Katrinos Holt gyvenimas dabar paklūsta 50-ųjų taisyklėms ir stilistikai. Mergina sąmoningai pasirinko tapti idealia vintažo stiliaus namų šeimininke sutuoktinio Larso džiaugsmui.

Jaunai moteriai kasdienis triūsas biure buvo niūri būtinybė ir kartą ji nusprendė pilnai pašvęsti save šeimos lizdelio jaukumo kūrimui. Praėjusio amžiaus vidurio estetika irgi pasirinkta neatsitiktinai.

Moteriškas stilius visada imponavo merginai, o juk būtent 50-aisiais mada buvo moteriškiausia ir romantiškiausia. Tų laikų fotografijose galima dažnai išvysti damas liemenuotomis suknelėmis ir aukštakulniais, ryškiais lūpdažiais ir manikiūru.

Net prie plautuvės ar viryklės amerikiečių šeimininkes tuomet vaizduodavo su puošniomis prijuostėmis ir koketiškomis šukuosenomis.

Katrina Holt perdarė ne tik savo gyvenimo būdą, kur pagrindinis užsiėmimas dabar skanių ir sočių pietų ruošimas bei namų jaukumo kūrimas, moteris taip pat pakeitė savo garderobą ir namų interjerą, stengdamasi maksimaliai priartinti jį prie autentiško.

Šiandien buvusi buhalterė mėgaujasi tuo gyvenimo būdu, apie kurį visada svajojo, o savo bendraminčiams ji sukūrė tinklapį, kur publikuoja daug įdomios ir naudingos medžiagos apie 50-ųjų istoriją ir savo patirtį įdiegiant ją į buitį.

Ypač sekėjams įdomus kulinarinis Katrinos tinklaraštis, ji reguliariai publikuoja originalius praeito amžiaus receptus, adaptuotus šiuolaikinėms šeimininkėms.

Taipogi moteris uždirba iš savo pomėgio, pagal užsakymą siūdama ekskliuzyvinius rūbus, daugumą modelių ji demonstruoja pati.

Sutuoktinių Holtų namuose buitis tvarkoma pagal 50-ųjų tradicijas ir daugybė daiktų, kuriais pora naudojasi buityje, irgi kilę iš tų laikų. Kasdienis žmonos tvarkaraštis prasideda nuo rytinės grožio rutinos ir pusryčių ruošimo, o išvažiavus sutuoktiniui ji užsiima namų reikalais ir internetinio verslo vystymu.

Jos sutuoktinio visada laukia skani vakarienė ir bendras praėjusios dienos aptarimas. Laisvalaikiu Larsas ir Katrina kartu žiūri senus filmus ir jų mylimos epochos telešou , taip pat vaikštinėja, neabejotinai pritraukdami dėmesį savo stilizuotais apdarais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page