Idomybes

Tavo antroji pusė yra tavo viduje

Tiek daug žmonių dabar ieško partnerio, savo antrosios pusės, savo „giminingos sielos“. Jie jaučiasi nepilni be to „ypatingo“ žmogaus, kuris įneša harmonijos į jų „nepilną“ gyvenimą.

Bet tu ne pusė visumos, drauguži. Tai melas. Tu niekada nebuvai visumos puse. Tu – visuma; tai tavo tikroji prigimtis.

Jei tu ieškai partnerio ar lieki santykiuose, todėl kad jautiesi visumos „pusele“, jei tu nelaimingas savo vienatvėje ir bijai tuštumos, tu perkelsi ant partnerio savo nelaimingą lauką ir nerimas pakibs virš jūsų santykių.

Rask savo laimę savyje. Padaryk laiminga erdvę, kurioje tu gyveni, ir būk ten. Atverk sau savo vienatvės džiaugsmą. Kol tu bandai pabėgti nuo jo, tu visada būsi vienišas, todėl kad tu bėgsi nuo savęs, kas yra pats didžiausias visa ko skausmas.

Rask džiaugsmą savyje. Būk tuo, kuo visada siekei. Ir kai tu būsi pasiruošęs, toje erdvėje atsiras kiti, tokie tavo trokštami draugai ar partneriai. Tegu jie plepa, juokiasi, žaidžia, lieka, jei lieka, arba išeina, jeigu išeina. Džiaukis jų laisve. Giliai suvok šį ryšį. Atkreipk dėmesį, kai tu laimingas, atkreipk dėmesį, kai nelaimingas, bet nekaltink kitų ir būk dėkingas gyvenimui.

Padėk jiems išmokti mylėti savo nuosavą vienatvę taip pat.

Gali būti, tu įvardinsi naują personažą savo draugu, partneriu, mylimuoju. Gali būti, tu vesi, gali būti, jūs gyvensite kartu ir sukursite šeimą, gali būti, jūs daugiau niekada vienas kito nebepamatysite. Šiame giluminio ryšio džiaugsme etiketė neturi reikšmės, ir ateitis pati jumis pasirūpins.

Ir tu rasi savo antrą pusę savyje. Ir vienatvės baimė dings besileidžiančios saulės spinduliuose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page