Idomybes

Nuvykome su vyru pailsėti pas jo tėvus, tačiau kitą rytą anyta pažadino mane 6 valandą ir ėmė vaikyti lyg šunį

Aš gimusi mieste, o mano vyras gimė ir užaugo kaime. Mes buvome kartu 4 metus, kai nusprendėme susituokti ir apsigyventi kartu mūsų bute. Tačiau buvo viena problema – mano vyras turėjo polinkį pasiduoti savo motinos įtakai.

Nors jo tėvai buvo jauni ir sveiki, o man liko tik mama. Mano mama turėjo nedidelį seną namelį, kur ji gyveno nuo pavasario iki rudens, ir aš stengiausi lankyti ją dažniau ir padėti ūkyje.

Tačiau anyta tikėjosi, kad mes atvažinėsime ir padėsime per išeigines jai su vyru. Aš buvau nieko prieš pagalbą, tačiau norėjau palaikyti ir savo motiną, kuriai su metais darėsi vis sunkiau ir sunkiau.

Anyta tikėjo, kad mano mama gali susitvarkyti pati. Kartą nusprendžiau nusileisti vyro norui ir važiuoti per išeigines pas jo tėvus į svečius. Jis patikino mane, kad atsipalaiduosime ir pasimėgausime puikiu rudenišku oru kaimo vietovėje.

Tačiau sekantį rytą anyta pažadino mane 6 valandą ir paprašė padėti pamelžti karves. Maniau, kad darysime tai kartu, bet galiausiai karves melžė ji viena, o man teko valyti tvartą. Kai paklausiau, kodėl vyras ar uošvis neina padėti, anyta pasakė, kad jos sūnui reikia pailsėti, o vyras pavargęs po darbo.

Kai kilo klausimas apie daržoves namo, mes visada jas imdavome iš mano motinos daržo, tačiau niekada nieko negavome iš anytos. Net kai vyras paprašė mėsos ir kiaušinių, jo tėvai pasakė, kad jų šeima didelė ir jiems patiems reikia. Tačiau iš tiesų jie viską parduodavo turguje.

Po tvarto valymo anyta liepė man susitvarkyti namuose ir visiems paruošti pusryčius. Padariau, kaip buvo liepta, tačiau anyta toliau vaikė mane, nes mums reikėjo eiti į sodą ir dirbti ten.

Pabandžiau paaiškinti, kad mes atvažiavome pailsėti, tačiau ji laikėsi savo, esą rugsėjį pernelyg daug darbo. Man to pakako ir aš nusprendžiau išvykti. Tikėjausi, kad vyras seks paskui, tačiau jis to nepadarė. Kai jis grįžo sekančią dieną, pasakė, kad duoda skyryboms, nes aš įskaudinau jo motiną.

Po kelių dienų vyras suvokė savo klaidą ir atėjo manęs aplankyti. Pasakė, kad pavargo nuo savo šeimos ir jų pretenzijų. Jo tėvai gyvena su dukra ir jos vyru ir jie turi jiems padėti. Nusprendėme atostogas ir laisvadienius leisti tik dviese.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page