Idomybes

Jis metė pelningą darbą, kad kasdien maitintų 1200 našlaičių

39 metų Hvadža Moinudinas iš Haidarabado baigė MBA programą.

Jis turėjo gerai apmokamą darbą tarptautinėje kompanijoje, bet savanoriškai jo atsisakė dėl pagalbos našlaičiams.

Jis gamina didžiules porcijas maisto ir visada šypsosi – jis patenkintas savo gyvenimu!

Jis pastatė atvirą virtuvę, kur gamina didžiulius kiekius šviežio maisto. Taip jis maitina daugiau nei 1200 našlaičių iš viso miesto.

Hvadža bando realizuoti iniciatyvą „Indija be bado“. 2017 m Hvadža ir du jo draugai Šrintinhas ir Bhagatas YouTube paleido kanalą apie savo virtuvę našlaičiams.

Šiandien kanalas turi daugiau nei milijoną sekėjų! Hvadža, Šrintinhas ir Bhagatas darbuojasi nenuleisdami rankų, kad pamaitintų našlaičius.

Iš pradžių jie neturėjo pinigų YouTube kanalo vedimui. Jie ruošėsi jį uždaryti, kai staiga vienas žiūrovas pamėtėjo idėją.

Jie kreipėsi į kraudfandingą, kviesdami visus norinčius aukoti jiems pinigus. Per pirmas keletą valandų atsiliepė 18 žmonių. O toliau įvyko lavinos efektas – vis daugiau žmonių siuntė jiems pinigus!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page