Idomybes

Gyvenimo pažinimo stadijos

Žmogaus augimas nusakomas pagal jo interesus. Humoro forma ši schema atrodo maždaug taip:

Pirma stadija: nusipirkti didelį brangų automobilį ir Rolex, skaityti Coelho, nekęsti Doncovos, mylėti liesutę blondinę didele krūtine.

Antra stadija: nusipirkti mažą stilingą automobilį ir Longines laikrodį. Nekęsti Coelho, mylėti ironišką
brunetę.

Trečia stadija: važinėti metro ir taksi, nes taip greičiau ir pigiau, nešioti Swatch, skaityti Aną Gavaldą, išjungti vandenį, kai valaisi dantis. Nieko nesmerkti, kadangi tai ardo karmą. Nieko nemylėti, kadangi tu dar nesutikai savo žmogaus.

Ketvirta stadija: parduoti butą, mašiną ir Longines. Važiuoti į Tibetą, pažinti save, mylėti visus.

Aukščiausia stadija: grįžti iš Tibeto, niekam nieko nepasakoti, nusipirkti automobilį, kuris patinka, laisvalaikiu skaityti Doncovą, laiką žiūrėti telefone, mylėti savo vaiko mamą. Suvokti, kad bet kuris žmogus su Coelho knyga rankose gali būti pasiekęs Budos nirvaną.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page