Gyvūnai

Katinas iš prieglaudos tvirtai apkabino merginą ir daugiau nepanoro jos paleisti

Džesika ir jos vaikinas Endis nusprendė įsigyti naminį augintinį. Buvo nuspręsta katinėlį paimti iš prieglaudos, juk ten tiek daug pūkuotų mažylių, kuriems reikia meilės ir švelnumo.

Vizito į prieglaudą metu iš vieno narvo į juos žvelgė didelis liūdnas katinas. Džesika panoro paimti murklį ant rankų ir truputį paglostyti. Katinas iškart sureagavo į švelnumą – jis padėjo galvą merginai ant peties ir apglėbė ją, nenorėdamas paleisti.

Katinas, vardu Klačas, į prieglaudą pateko dėl savo nesugyvenamo charakterio. Gyvūnas nenorėjo bendrauti nei su kitais katinais, nei su vaikais. Namie Džesikos jau laukė mažylis ir kačiukas, su kuriais Klačas negalėtų sugyventi, todėl pora negalėjo pasiimti jo kartu.

Džesika nusprendė padėti apkabinimų mėgėjui kitu būdu – ji padarė nuotraukų ir parašė apie katinėlį socialiniame tinkle. Foto taip sujaudino sekėjus, kad informacija apie tai, jog Klačui reikalinga šeima, pasklido beveik akimirksniu ir jau po kelių dienų jį paėmė į naujus namus. Šeimininkai sutinka taikstytis su nelengvu savo augintinio charakteriu, bet visgi tikisi, kad laikui bėgant jis taps draugiškesnis ir sugyvenamesnis.

Related Articles

You cannot copy content of this page