Gyvūnai

Protinga antis atėjo į pagalbą berniukui, pametusiam savo šlepetę

Kartais ir pats nežinai, iš kur tau ateis pagalba. Taip nutiko su vienu vaikinuku, kuris žaidė su savo draugais prie nedidelio skardžio ir atsitiktinai pametė šlepetę.

Mažas berniukas jau ruošėsi lipti jos. Bet čia antis, pamačiusi tai, priėjo ir stengėsi paduoti jam šlepetę.

Ar ji galėjo tai padaryti? Žinoma, juk ji turi snapą. Tik štai letenos mažos. O ir iš principo antys tam neapmokytos.

Vaikus labai prajuokino šis paveikslas. Pats šlepetės šeimininkas ir jo draugai juokėsi, žiūrėdami į širdingos anties pastangas, bet ir drąsino ją.

Žinoma, vaikas galėjo ir pats nušokti nuo kalvelės ir pasiimti savo avalynę. Bet antytė bandė trūks plyš paduoti berniukui nukritusią šlepetę.

Iš pradžių ji negalėjo to padaryti. Keli pirmi bandymai buvo nesėkmingi. Tačiau tai nenuliūdino protingo paukščio, ir ji visgi perdavė berniukui jo avalynę.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page