Laisvalaikis

Ši šeima pakels jums nuotaiką

Izraeliečiai Joni ir Nina Tokaer su sūnumi ant rankų sužavėjo internetą savo nuostabiu dainavimu.

Jie sudainavo Matisiyahu dainą „One Day“ sėdėdami mašinoje, be muzikinio pritarimo. Bet dauguma interneto naudotojų, kurie pažiūrėjo video, buvo vieningos nuomonės,  kad muzikos jiems ir nereikia – jie puikiai dainuoja a capella.

Joni ir Nina, kurie gyvena Tel Avive, vadina savo duetą „Jonina“ (jų vardų derinys). Kiekvieną savaitę  – ketvirtadienį vakare arba penktadienį ryte jie talpina savo naujus video, kuriuose atlieka naujas dainas. Įrašai dažnai filmuojami mašinoje arba namie, kartais juose dalyvauja jų 4 mėnesių vaikas.

Nina prisipažino, kad buvo neįtikėtinai nustebinta dėmesiu, kurį gavo jų video. „ Prieš kelis mėnesius, kai mes pirmą kartą pradėjome tai, aš pasakiau Joni, kad jei mes taip darysime kiekvieną savaitę ir tikrai įtemptai dirbsime, galbūt rugsėjį mes turėsime 5000 „laikų“. Rezultate pas mus buvo 55000 sekančią dieną. Tai tiesiog neįtikėtina!“ – papasakojo ji interviu The Algemeiner.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page