Idomybes

Mankšta jūsų smegenims: pabandykite rasti paukštelį, žvejį, moterį ir fermerį

Proto mankšta dėmesingumo vystymui – lengvas lygis

Jūsų užduotis: raskite paukštį. Jums bus duoti keli paveikslėliai, kuriuose būtina rasti nurodytus daiktus ir pavidalus. Žinoma, iš pradžių bus sunku matyti tai, ko iš pirmo žvilgsnio neįžiūrėsi. Tačiau jau netrukus sprendžiant panašias užduotis jūsų rezultatai bus geri.

Proto mankšta dėmesingumo vystymui – žemesnis už vidutinį lygis

Jūsų užduotis: raskite moterį. Vyriškis prarado savo mylimą moterį, kol miegojo, ji dingo. Jums būtina
išreikšti save, kad ją rastumėte.

Proto mankšta dėmesingumo vystymui – vidutinis lygis

Jūsų užduotis: raskite žvejį. Taigi, pusę užduočių jūs jau praėjote, liko visai nedaug, tai reiškia, jūs teisingame kelyje. Miesto gatvėje rado žuvį, kurią greičiausiai paliko žvejys. Žmonės bando rasti šio laimikio šeimininką.

Proto mankšta dėmesingumo vystymui – eksperto lygis

Jūsų užduotis: raskite fermerį. Ši užduotis skirta tiems, kurie jau praėjo ugnį, vandenį ir varinius vamzdžius. Reikės gerokai padirbėti, kad rastumėte šį fermerį.

Čia mūsų protinių gebėjimų mankšta atėjo prie pabaigos. Jūsų dėmesingumas patyrė išbandymų, kurie padės jam greičiau vystytis. Nenusiminkite, jei nepavyko ir nesustokite ties gautais rezultatais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page