Idomybes

Sąmoningumo įgijimas turi savo šalutinį poveikį. Štai 7 jo padariniai

  1. Jūsų draugų ratas sumažės.

Jūs imsite pastebėti, kad teisingi pokalbiai su pažįstamais kažkaip nepavyksta. Lyg ir viskas teisinga, bet, kažkodėl, jau nelabai įdomu. Todėl, kad jūs daugiau nebegalėsite palaikyti pokalbio apie tai, kad aplink viskas blogai ir visi aplink blogi, darbas neįkvepia ir verslas nejuda, vyras tapo šlykštus ir žmona dėl visko kalta.

  1. Jums taps labai sunku dirbti nemėgstamą darbą.

Jūs pasirinksite arba maksimaliai dalyvauti einamojoje veikloje, arba kardinaliai pakeisite darbą. Jei sename darbe jūs dirbote dėl būtinybės, baimės, įpročio, ar automatiškai, tai iškart išplauks į paviršių ir su tuo būtinai reiks ką nors daryti.

  1. Jūsų santykiai ims griūti.

Dauguma santykių – tai ne pilnavertiška lygių žmonių sąjunga, o savitarpio priklausomybių ir kompensacijų kamuolys. Pajutęs, kad jis jus praranda, partneris sutelks visas pastangas, kad jus susigrąžintų, bet į visus priekaištus jūs reaguosite su nuostaba ir nesupratimu, kaip į ateivio bandymą užmegzti su jumis kontaktą marsiečių kalba.

  1. Jūs pajusite vienatvę.

Išnyks visi nereikalingi ir netikri santykiai, kurie buvo kuriami tuščiai, pagrįsti išnaudojimu, egoizmu ir vartotojiškumu. Ir ši nauja, nežinia iš kur atsiradusi tuštuma pradžioje jus išgąsdins, kaip atsivėrusi bedugnė, bet palaipsniui ji ims prisipildyti tuo, kas jumyse yra gyva ir tikra.

  1. Jūs negalėsite apgaudinėti nei savęs , nei kitų.

Jūs beveik fiziškai imsite jausti bet kokią vidinę neteisybę – žodžiuose, mintyse ir veiksmuose. Ir tai jums bus tiesiog šlykštu. Nes kiekvieną kartą, sakydami ne tai, ką jūs iš tikrųjų galvojate, jūs jausite savo sieloje graužatį, katės nagučių skrebenimą.

  1. Jūs staiga pastebėsite, kad žmonės aplink labai kenčia.

Ir kenčia jie ne nuo blogo gyvenimo – atvirkščiai, su jų gyvenimais viskas tvarkoje. Jie kenčia nuo iliuzijos, kad su jų gyvenimais kažkas negerai. Ir jei anksčiau jūs buvote per daug užimtas savo kančios išgyvenimu, tai dabar jūs pradėsite išgyventi visų aplinkinių kančias, nes jūsų nuosavų daugiau nebeliks.

  1. Jums pasidarys gėda.

Už daugelį jūsų žodžių ir poelgių, nes teks pažvelgti tiesai į akis ir pripažinti, kad jūsų problemų šaltinis – tai ne kažkas iš išorės, o jūs pats. Kai tik jūs tai suvoksite, gėda pradings, ir jos vietą pagaliau užims vidinė ramybė.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page