Idomybes

Mes su vyru, būdami 50-ies, miegame skirtinguose kambariuose. Tai normalu ar ne?

Šiandien noriu aptarti sutuoktinių gyvenimo skirtinguose kambariuose klausimą. Dėl kažkokių priežasčių tema jaudina didelį žmonių skaičių.

Kai kyla klausimų, reikia juos aptarti. Taigi, aš specialiai apklausiau visus savo pažįstamus – kaip jie gyvena? Ir supratau, kad apie 90% sutuoktinių porų gyvena taip:

Taip išeina, kad beveik niekas nemiega kartu. Kokia priežastis? Čia būtina žvelgti giliau: Iš visko, kas išvardinta anksčiau, galima padaryti išvadą: sutuoktinių gyvenimas skirtinguose kambariuose – normalus reiškinys. Taigi, nereikia daryti iš to problemos.

Aš manau, kad jei žmonių veiksmai, bendras jų egzistavimas, jų požiūriai ir poelgiai nekelia problemų aplinkiniams, jie turi pilną teisę daryti tai, ko jie nori. Manęs tai jokiu būdu neliečia. Tuo labiau, kad žmonės šeimoje nesiskundžia.

Juk sutuoktiniai nusprendė miegoti atskirai ne todėl, kad jiems buvo gerai, o atvirkščiai – nepatogu, blogai. Ir gerai, jei yra du atskiri kambariai, kad atsiskirti ir gyventi komforte. Problema kyla tada, kai žmonėms tenka kęsti vienas kitą viename kambaryje.

Taigi, nėra nieko blogo miegoti atskirai. Nereikia jaudintis!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page