Idomybes

Žmonės atvyksta iš viso pasaulio pažiūrėti į šiuos nuostabius medžius

Naujoji Zelandija visada viliojo turistus savo neįprastais gamtos reiškiniais, gyvūnais ir peizažais. Šiandien prie bendro Naujosios Zelandijos stebuklų sąrašo prisidėjo dar vienas – Slope Point.

Slope a– piečiausias Naujosios Zelandijos Pietinės salos taškas, kurį galima prieiti per 20 min.privačia ferma. Vaizdas į supantį vandenyną ir kranto liniją nuo aukštų uolėtų skardžių yra kerintis.

Ypač stulbinantis reginys yra kreivi, palinkę virš žemės medžiai. Šaltas oras nepertraukiamai sukasi aplink Antarkties vandenyną, to pasekoje vėjai įgauna didžiulę jėgą, prieš įsirėždami į šią atvirą pakrantės zoną tokiu tvirtu ir žiauriu būdu, kad medžiai čia pastoviai iškrypsta nuo vėjo.

Ir net ramiu oru jie atrodo taip, lyg linktų nuo neįtikėtino uragano galios.

Stulbinantis medžių vaizdas, vandenyno bangos, atsimušančios  į uolas ir galimybė nusifotografuoti ant ženklų rodyklių – štai piečiausio Pietinės Naujosios Zelandijos salos  taško ypatybės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page