Idomybes

Neįtikėtinas 6 metų mergaitės rūpinimasis paralyžiuotu tėvu

Tai verta susižavėjimo, nors mintys nevalingai krypsta į liūdnąją pusę. Daugiau nei pusė milijono kinų serviso Kuaishou naudotojų stebi ir pergyvena dėl mažosios Czia Czia, kuriai teko pernelyg anksti suaugti. Būdama 6-erių ji – vienintelis siūlelis, rišantis jos tėvą su gyvenimu. Tian Chaičeną paralyžiavo autokatastrofoje ir žmona iškart išėjo iš šeimos, nuvertinusi 7 santuokos metus. O Czia Czia pasirinko kitaip.

2016-ųjų pavasarį Tianio mašina nulėkė į griovį ir sudužo, dėl to vyras liko paralyžiuotas žemiau kaklo.

Po kelių mėnesių įvairiose ligoninėse gydytojai priėjo galutinių išvadų: paralyžius neišgydomas. Tai sužinojusi, žmona pasiėmė vyresnįjį sūnų ir išvyko „paviešėti pas močiutę“, tačiau taip ir negrįžo. Tianis liko savo senukų tėvų globoje, ir, kas buvo netikėta, mažylės Czia Czia. Būdama 6-erių ji suprato, kad šeima – tai kai visi rūpinasi vienas kitu, nors tai ir sunku.

Tianis bando gydytis liaudies medicinos pagalba ir tai po truputį duoda vaisių. Pavyzdžiui, kai dukra deda jam į delną šaukštą ir tvirtina jį gumelėmis, vyriškis gali negrabiai srėbti sriubą – ir tai džiaugsmas.

Mergaitė keliasi 6 ryto, kad padarytų tėvui masažą, padėtų apsirengti ir nueiti į tualetą, o paskui pasirūpinti higiena. Po pusryčių ji bėga į mokyklą, kad vakare vėl rūpintųsi paralyžiuotu tėvu.

Kad perkeltų nejudantį kūną, Tianio namuose padaryta keltuvų ir atsvarų sistema, tačiau tokia patogi, kad 6-mečio vaiko jėgos pakanka ją valdyti. Vyriškis naudoja neįgaliojo vežimėlį judėjimui po apylinkes ir jo „šturmanas“ visada – Czia Czia.

Mergaitė atlieka visas tas smulkmenas, kurios atrodo nepastebimos, kol sveikata leidžia judėti savarankiškai.

Tianis stengiasi nenusiminti ir nerodyti dukrai savo skausmo, jis nori, kad ji jo nepriimtų kaip naštos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page