Laisvalaikis

Auginam vyrą: 12 patarimų berniukų mamoms

 1. Tegu jis gadina daiktus. Neverta kelti tragedijos dėl kiekvienos suplėšytos striukės ar sportinio kostiumo, ištepto dažais. Berniukas visokiais jam prieinamais būdais bando pažinti pasaulį.
 2. Berniukas turi turėti galimybę išlaisvinti energiją. Tegu jis sportuoja, užsiima su šuniu arba mokosi groti muzikos instrumentais.
 3. Jis turi turėti galimybę padėti kitiems. Jo pagalba turi vykti be prievartos. Tegu berniukas pasijunta mažu vyru.
 4. Kai jis klausia: „Kodėl?“, labai svarbu visada atsakyti, o ne bėgti nuo atsakymo. Tuo momentu jūs – pagrindinis informacijos šaltinis savo vaikui.
 5. Svarbu įsigilinti į jo interesus. Sužinokite apie bokso subtilybes, būtinai sužinokite, kokius žaidimus sūnus žaidžia savo planšetėje. Dalyvaukite jo gyvenime, nedarykite distancijos.
 6. Eikite kartu pasivaikščioti. Pasivaikščiojimų metu labai geras laikas atviriems pokalbiams, kontakto tarp jūsų sustiprinimui. Be to, tai naudinga sveikatai.
 7. vertinkite sūnaus pasiekimus, netgi pačius mažiausius. Jūsų pritarimas ir palaikymas pasitarnaus sūnui kaip stimulas naujiems darbams ir suteiks pasitikėjimo savimi.
 8. Pratinkite sūnų patį apsitarnauti. Tai jam labai pravers gyvenime, kaip jis besusiklostytų.
 9. Skaitykite jam ir su juo. Skaitymas, beje, pats naudingiausias įprotis, koks tik gali būti.
 10. ieškokite pavyzdžių, į ką galima būtų lygiuotis.
 11. Ugdykite sūnaus mandagų elgesį ir geras manieras: sakyti „ačiū“ ir „prašau“, užleisti vietą, nešiukšlinti, nepertraukinėti ir kt. Tai leis jam užaugti išauklėtu vyriškiu.
 12. paaiškinkite, kad parodyti silpnumą – tai ne visada gėda. Charakterio ir raumenų stiprybė auginama sunkiu kasdieniniu darbu.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page