Idomybes

7 išmintingos moters paslaptys

Jei suprantate, kad yra skirtumas tarp protingos ir išmintingos, tai suprantate, kad, norint būti išmintinga moterimi, nepakanka skaityti daug knygų. O štai ką reikia daryti:

1. Įvardinti lūkesčius. Tavo vyriškis pats negali nuspėti, kad tu tikiesi iš jo tam tikrų veiksmų. Taipogi jis ne visada gali suprasti, kodėl tu įsižeidei ar nusiminei.

2. Neversk savo vyro mylėti tavo drauges. Jei jis nenori gerti arbatos su jumis virtuvėje – tuo geriau. Atskiri draugai – irgi gerai, juk kartais naudinga praleisti laiką su linksma draugių kompanija. O panuobodžiauti vyro draugų tarpe tu visada spėsi.

3. Dažniau apsikabinkite. Kartais vienas apkabinimas gali išreikšti žymiai daugiau, nei žodžiai. Apkabinimai ne tik suartina, bet ir dovanoja mums dvasinės ramybės jausmą bei įsitikinimą, kad tave myli ir supranta.

4. Niekada nepradėk aiškintis santykių prieš miegą. Visų pirma, kokia nuostabi bebūtų ši diena, ji įsimins būtent nemalonia pabaiga. O antra, tu juk žinai, kad tai, kas vakare atrodo svaru ir svarbu, ryte gali pasirodyti išpūsta ir neverta dėmesio.

5. Neprisimink praeities. Visuose santykiuose būna sunkumų. Jei tavo vyriškis prasikalto, o tu jam atleidai… viskas, daugiau niekada jam to neprimink, koks jis niekšas ir kokia tu kilniaširdė.

6. Leiskite laiką kartu. Tegu tau visada užtenka laiko mylimam žmogui. Nesvarbu, kuo jūs užsiimsite – seksu ar gėlių persodinimu, svarbiausia, kad darysite tai kartu.

7. Neslėpk savo dėkingumo. Jis padarė tai, ko tu jo prašei? Nuoširdžiai jam padėkok ir sekantį kartą tavo vyriškis padarys dar daugiau. Dažniau sakyk jam „ačiū“ ir daryk tai iš širdies. Juk tikrai turi už ką dėkoti savo mylimajam?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page