Idomybes

Kaip nešioti drabužius, kuriuos neaišku kaip nešioti

Mada – dalykas neordinarus ir sudėtingas. Yra daugybė rūbų ir avalynės rūšių, kurių paprastas žmogus niekada nedėvės. Pirmiausia, ne visiems patinka atkreipti į save dėmesį, o antra, daugumai paprasčiausiai nesuprantama, o kam išvis tai nešioti? Užtai tokius drabužius dievina frykai ir epatažinės įžymybės. Štai 5 drabužių ir avalynės pavyzdžiai, kuriuos jūs vargu ar dėvėtumėte.

Batai-kelnės

Lyg ir batus, lyg ir kelnes pagrinde nešioja per vakarėlius ir aukštosios mados pristatymus tokios žvaigždės kaip Buzova. Judėti su jais gana sunku. Viskas todėl, kad batai-kelnės sulenkiant ir ištiesiant kelį traukia tai pirmyn, tai atgal.

Džinsai su užtrauktuku užpakalyje

Neaišku kodėl dizaineris perkėlė užtrauktuką į užpakalį. Tikrai ne dėl patogumo. Galbūt vyrų gundymui. Tačiau su tokiu drabužiu visada reikia būti atidžiai. Juk koks nors įžūlus juokdarys būtinai pabandys atsegti užtrauktuką.

Dideli viršutiniai rūbai

Tokius rūbus galima pavadinti ne šiaip oversize, o hyperoversize. Moteriška su jais tikrai nebūsi. Atrodo, kad į tokią striukę gali tilpti dar pora žmonių. Užtai šaltu metų laiku joje galima sušilti.

Sijonas-diržas

Per šimtą metų moteriško sijono ilgis trumpėjo ir trumpėjo. Mūsų laikais jis pasiekė savo minimumą ir dabar dengia tik intymias kūno vietas. Tiesa, dabar tokius sijonus nešioja merginos su gana žema socialine kartele. Ypač pridėjus prie jo pailgintą golfą ir botfortus.

„Nuogi“ džinsai

Gali susidaryti įspūdis, kad jūs einate vienomis kelnaitėmis. Bet iš tiesų jūs su kelnėmis. Kam? Neaišku. Užtai dar neseniai jie buvo labai madingi.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page