Idomybes

Vyras nufilmavo, kaip jo duktė šoka pagal šuns akompanimentą

Badis Merkjuris – vienas iš tokių augintinių. Jis tapo populiarus tinkle dėl sugebėjimo groti pianinu.

Biglis taip pat mėgsta dainuoti ir puikiai sutaria su vaikais. Šio gražaus šuns šeimininkai įkėlė į YouTube  filmuką, kur Badis surengė šou su savo mažąja „sesute“.

Šis klipas surinko jau daugiau kaip 5 mln. Peržiūrų. Bet dabar jūs patys įsitikinsite, kad jis nusipelnė populiarumo.

Kai kas įdomaus apie Badį

Augintinį pavadino Fredžio Merkurio, legendinės grupės „Queen“ solisto, garbei. Šuniukas netgi turi savo internetinį puslapį, kur gerbėjai gali nusipirkti prekių ar atsisiųsti jo dainų.

Šuniukas kasdien groja pianinu po kelis kartus. Iš tiesų, netgi Badžio šeimininkas neabejingas muzikai – jis yra būgnininkas.

Šioje šeimoje visi labai mėgsta meną. Kai mažylė šoka arba dainuoja, augintinį aplanko įkvėpimas ir jis skuba ką nors sugroti muzikos instrumentu.

Šios šeimos planuose – nusiųsti Badį į Džimio Falono arba Elen Dedženers televizijos šou.

Ši šeima tikisi, kad jų augintinis ne tik pakels nuotaiką aplinkiniams, jie taip pat nori, kad žmonės pamatytų, kaip svarbu, kad gyvūnai gyventų geroje naminėje aplinkoje.

O jūs turite augintinių? Ar jie turi kokių nors talentų?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page