Idomybes

9-metis berniukas surinko 500 tūkstančių butelių, nes pergyveno dėl mūsų Planetos likimo

9-metis Rajanas Hikmanas savo pavyzdžiu įrodo, kad net tokiame jauname amžiuje galima rūpintis ekologija. Šiuo tikslu jis organizavo firmą Ryan’s Recycling Comapny, užsiimančia atliekų perdirbimu.

Trejų Rajanas pirmą kartą pateko į rūšiavimo stotį. Ten su tėčiu jis nuvežė šiukšles. Berniukui buvo įdomu stebėti procesą, vykstantį įmonėje.

Grįžęs namo, berniukas pasakė tėvams, kad vaikščios pas kaimynus, surinks iš jų šiukšles, rūšiuos jas ir siųs perdirbimui.

Mama ir tėtis džiaugėsi, išgirdę iš sūnaus, kad jis nori užsiimti tokiu svarbiu ir naudingu darbu.

Per 6 darbo metus Rajanas sugebėjo surinkti ir perdirbti daugiau nei 500 tūkstančių butelių, taip jis uždirbo apie 10 tūkstančių dolerių.

Berniukas taupo pinigus savo išsilavinimui. O dar jis svajoja nusipirkti krovininę mašiną, kad būtų galimybė surinkti daugiau plastiko.

Jaunasis verslininkas prisipažįsta, kad užsiima tuo ne dėl pelno, o dėl to, kad sumažintų butelių patekimą į vandenynus, dėl kurių žūva jūrų gyvūnai.

Be pagrindinio verslo berniukas užsiima marškinėlių gamyba ir visą gautą pelną nuo jų pardavimo skiria labdarai. O dar Rajaną paskyrė Ramiojo vandenyno  žinduolių gelbėjimo centro pasiuntiniu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page