Idomybes

Amerikietis daugelį metų keliauja mažyčiame namelyje, kurį pasistatė savo rankomis

Polas Elkinsas jau daug metų keliauja po JAV štai tokiu furgonu, kurį jis pasidarė pats. Mažyčio 27 kg svorio velonamelio gamyba Polui atsiėjo vos 150 dolerių. Jo gamybai meistras panaudojo 4 reklaminius skydus iš gofruoto plastiko, dviratį už 20 dolerių, 6 pušines lentas, lipnią juostą, varžtus ir veržles.

Tiems, kam reikia namų ar nori keliauti, šis mažas rojaus gabalėlis gali tapti tikru atradimu.

Išoriškai, žinoma, daugiafunkcinis namelis nekelia jokio pasitikėjimo, bet pakanka pažvelgti vidun – ir jūs nustebsite.

Mažyčiame namelyje yra visa būtiniausia – lova, viryklė, kriauklė, spintelės maisto produktams, stelažai, vieta drabužiams, šviesos diodų apšvietimas ir liukas.

Liukas, per kurį galima grožėtis giedru žvaigždėtu dangumi naktimis.

„Tai nauja galimybė gyvenimui ar kelionėms. Jums nereikia automobilio draudimo, jums nereikia drausti namo. Ko jums reikia? Maisto,- sako Polas. Žmonės, kurie negali nusipirkti miniveno ar pasistatyti nedidelio treilerio, gali pasidaryti tokį namuką ir vykti į kelionę“.

Dėka kupolo formos stogo akustika namelyje puiki.

Dvi viršutinės dėžės, nepaisant mažo dydžio ir svorio, gali sutalpinti daug būtinų daiktų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page