Gyvūnai

Čihuahua paliko auklei, o paskui tiesiog jį pamiršo

Nesuprantama, kam ankstesni šeimininkai pasiėmė Pablo, bet šuniukais su jais praktiškai negyveno. Jį atiduodavo auklei, o kartą ir išvis paliko pas ją visam laikui.

5 mėnesius čihuahua išbuvo pas moterį. Bet panašu, šuniui buvo nesaldu. Jis dabar siaubingai bijo vyrų, ir tik moteriškoje draugijoje jaučiasi ramiai.

Po 5 mėnesių auklė socialiniuose tinkluose patalpino skelbimą, esą ruošiasi užmigdyti svetimą šunį. Laimei, Pablo spėjo pasiimti geraširdžiai žmonės.

Tačiau šunelis buvo siaubingos būklės. Jis labai spigiai lojo, galėjo apsišlapinti pamatęs didelį šunį ar stambų žmogų. Jo reabilitacija truko pusę metų!

O paskui šuniuką pasiėmė nauja šeimininkė, kuri pamilo Pablo visa širdimi!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page