Laisvalaikis

Jeigu jūsų vaikinas miegodamas nuo jūsų nusisuka, štai ką tai reiškia

Mylimas žmogus žino viską apie tai, kaip jums patogiausia miegoti. Paprastai kiekvienas partneris turi savo lovos pusę, savo pagalves, savo įpročius.

O ką, jei vyras, miegodamas, atsuka jums nugarą? Ar tai reiškia, kad jis  jūsų nebemyli? Ar atvirkščiai, jis taip pasitiki savo jausmais, kad jam nereikalingas nuolatinis priminimas?

Šis klausimas domina ne tik jus. Mokslininkai iš Hartfordšyro universiteto (Didžioji Britanija) apklausė poras, kad išsiaiškintų, kaip jos miega.

Štai kokius rezultatus jie gavo:

  • nugara į nugarą — 42%;
  • veidais į vieną pusę (apsikabinus, arba ne) — 31%;
  • veidas į veidą — 4%.

Bet svarbesnis faktorius, pasirodo, yra atstumas tarp miegančiųjų.

Remiantis tyrimų duomenimis, tos poros, kurios miega mažiau, kaip 2,5 cm atstumu vienas nuo kito (tokių buvo 12 proc.), yra daug laimingesni santykiuose, negu žmonės, išlaikantys distanciją daugiau kaip 76 cm (tokių buvo vos 2 proc.).

Išeina, kad kur kas svarbiau išlaikyti kontaktą, nei pati miegojimo poza. Juk artumas gimdo komforto ir saugumo jausmą.

Jei partneris nusisuka į jus nugara, tai ir meilės, ir pasitikėjimo požymis. Tai reiškia, kad jis nebijo jus įsileisti į asmeninę erdvę. Tai reiškia, kad jūsų santykiai pasiekė stabilumo lygmenį.

Bet nepamirškite fizinio kontakto svarbos! Kuo toliau viens nuo kito jūs miegate, tuo labiau tolstate santykiuose. O kuo arčiau miegate (nepriklausomai, apsikabinę, ar ne) – tuo stipresni santykiai.

Na ką? Panašu į tiesą?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page