Patarimai

Kaip naudoti bananų žievę gražiai veido spalvai ir baltiems dantims

Visi žino, kad bananuose gausu kalio ir kitų naudingų medžiagų. Tačiau mažai kas žino apie stulbinančias jų kosmetines savybes. Laikas sužinoti, kaip naudoti bananų žievę gražiai veido spalvai ir baltiems dantims.

Šis natūralus ingredientas šviesina veido spalvą, greitina spuogų randų gijimą, šviesina dantis ir nuima patinimą aplink akis. Štai populiariausi liaudiški kosmetinės priežiūros banano žievės pagalba metodai.

1. Dantų balinimas

Banano žievė efektyviai balina dantis. Kasdien ja patrinkite dantis po kelias minutes. Darykite taip. Prieš balinimo procedūros pradžią būtinai išsivalykite dantis, kad pašalintumėte apnašas.

Po to 3 minučių bėgyje trinkite dantis banano žievele. Po to išvalykite juos dantų pasta dar kartą, kaip įprastai. To dėka jūs kovosite su blukimu ir padarysite savo šypseną ryškesne. Efektas bus matomas plika akimi.

2. Atstato veido spalvą

Antioksidantai, esantys banano žievėje, nuima sudirgimą, greitina odos regeneraciją ir šalina spuogų randus. Pakanka uždėti ją ant pasirinktos veido vietos ir palaukti apie 30 min. Kartokite šią procedūrą kasdien, kol pamatysite rezultatus.

Kai kurios apjungia banano žievės galią su gaivinančiu ir stangrinančiu ledo efektu ir užšaldo gabalėliais supjaustytą žievelę. Ir kiekvieną rytą apsitrina veidą šaldytu banano žievės gabalėliu, užtikrindamos odai ir tonizavimą, ir maitinimą.

3. Šalina patinimą ir tamsius ratilus po akimis

Jei jūs skundžiatės tamsiais ratilais po akimis ir patinimu, naudokite banano žievelės kompresą. Tačiau prieš tepdamos jį ant odos, aplink akis patepkite alijošiaus geliu.

Uždėjusios šiuos ingredientus, palaukite apie 30 min. Praėjus šiam laikui, nuimkite žievelę ir įmasažuokite likusį gelį pirštų galiukais. Kartokite šią procedūrą kartą per dieną ir maišeliai, tamsūs ratilai bei patinimas dings.

Būkite sveikos!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page