Idomybes

Kaip dabar atrodo mergina, kuri pražilo 14-os ir užsiaugino 1,5 m ilgio kasą

Anos plaukai pasiekė tokį ilgį, kad jų išmatavimui teko pirkti statybinę ruletę. 30-metę fermerę iš Vengrijos Aną Šeferd socialiniuose tinkluose dažnai vadina „Mūsų laikų Rapunzele“.

Jos Instagram paskyra labai populiari (šiandien ją stebi daugiau nei 17 tūkstančių naudotojų) dėl neįprastos moters išvaizdos ir istorijos. Esmė tame, kad Ana pradėjo žilti pernelyg anksti.

Pirmieji sidabriški plaukeliai ant jos galvos pasirodė 13-os metų. 14-os jos šukuosena jau ženkliai pašviesėjo ir bendraklasiai ėmė vadinti mergaitę „Kruela“, kaip Disnėjaus istorijos personažą. „Man buvo liūdna, aš pergyvenau, kad atrodau vyresnė nei esu.

Tuo metu buvau užsiciklinusi ties savo išvaizda ir nusimindavau, kai žmonės pastebėdavo žilas sruogas ir jas komentuodavo“.

Laikas ėjo ir su juo merginai atėjo pasitikėjimas savimi. Ji išmoko mylėti savo žilus plaukus, priimti juos kaip dalį savęs. Ana nustojo vaikščioti pas stilistą, kuris manė, kad tokius plaukus geriau kirpti kuo trumpiau.

Ji nusprendė suteikti savo išvaizdai dar egzotiškesnį pavidalą, užsiaugindama labai ilgus plaukus ir leisdama palyginti galiukus tik kartą per kelis metus. Dabar vengrė turi beveik visai žilą 1,5 m ilgio kasą, kurią ji plauna tik kartą per mėnesį.

Plaukų priežiūrai moteris naudoja aliejus, kurie daro plaukus „minkštais ir paklusniais“. Pasak Anos, jos šukuosena taip paprastai prižiūrima, ji gali ištisas savaites vaikščioti nesišukavusi, o plaukai nesivelia.

Per tuos metus pasikeitė ir Anos drabužių pasirinkimas. Dabar jos garderobe daug vintažinių ir tautinių rūbų, su kuriais ji fotografuojasi bekraščių savo fermos laukų fone.

Naudotojai žavisi šiais įrašais ir po jais palieka daugybę teigiamų komentarų. Jos fotosesijos nuotraukas labai įdomu žiūrėti, juk Ana jose pasirodo tai praėjusio amžiaus gimnaziste, tai folk-princese, tai ledi su kailine apykakle.

Kai moteris dirba laukuose, ji paprastai plaukus susikelia aukštyn dėl saugumo. Kuodai ir kasos padeda jai negaišti laiko plaukų priežiūrai. Tai ypač svarbu javapjūtės metu ar prižiūrint gyvulius.

Pasak merginos, neįprasta jos išvaizda traukia vyrų dėmesį. Daugelis prašo paliesti plaukus ir giria už tai, kad ji pasirinko natūralumą.

Tai pagrindinė jos siunčiama žinia – išmokyti kitas moteris priimti save tokias, kokios jos yra. „Visuomenėje jaunos moterys žilais plaukais yra stigmatizuojamos. Noriu, kad tai pasikeistų“,- sako Ana.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page