Idomybes

Meilužė norėjo pasipuikuoti prieš teisėtą žmoną, tačiau gavo atkirtį, kurio nesitikėjo…

32 -erių Aistė dirbo manikiūrininke. Pastaruoju metu jai nedavė ramybės įtarimai, kad jos vyras, 38 metų Darius, užmezgė romaną. Jis dirbo dizaineriu reklamos agentūroje. Porą kartų ji matė, kaip šviesiaplaukė moteris jį paveža brangiu automobiliu. Paklausus jis aiškino, kad tai klientė.

Aistė įsitikino, kad nuojauta jos neapgavo, kai ta pati mašina sustojo prie grožio salono. Durelės atsidarė ir išlipo ta pati šviesiaplaukė. Pasirodė, kad ji užsirašė manikiūrui būtent pas Aistę.

Aistei iškart pasidarė aišku, kad ji tai padarė tyčia, žinodama, kas ji. Mergina, iš pažiūros 25-erių, elgėsi pasipūtėliškai. Ji tujino personalą, pyko, kad iškart nepasiūlė jai kavos ar arbatos.

Aistė drebėjo iš jaudulio, atrodė, širdis tuoj iššoks. Tačiau privalėjo susitvardyti. Jokia mergšė, viliojanti svetimus vyrus, jos nežemins. Ir Aistė, apsiginklavusi dirbtine šypsena, ėmėsi darbo.

Ji padarė vyrui meilužei tokį manikiūrą, kokio ji nusipelno. Tai buvo ne manikiūras, o jo parodija. Kreivi kuproti nagai, o ant kai kurių lyg pajuokai prilipdyti kristalai. Aistė net nufotografavo savo „šedevrą“.

Varžovė, pamačiusi rezultatą, prarado amą. Jai iškart pasidarė aišku, kad Aistė viską žino. Merginai pasidarė apmaudu, kad žaidimas pasisuko jos nenaudai, ji netarusi nė žodžio susimokėjo ir spruko iš salono.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page