Idomybes

Kodėl apgautus vyrus vadina raguotais? 3 istoriniai faktai

  1. Šiek tiek mitologijos

Ragus pirmą kartą vyrui „įstatė“ Artemidė. Tik ji tai padarė tiesiogine ta žodžio prasme. Labai smalsus Akteonas nusprendė slapčia pastebėti, kaip ji nuoga maudosi upėje, o tai damutei labai nepatiko.

Akteoną ji pavertė elniu ir užsiundė jį šunimis. Tiesiog panašu į moterišką Ramsay Boltono versiją.

  1. Ragai – sekso simbolis

Senovėje buvo manoma, kad gyvūnų raguose slypi gyvybės jėga. Be to, ragu vadino ir vyro penį. Tiesą sakant, jei vyrą vadino raguotu, tai toks pasakymas buvo normaliu komplimentu.

Bet vėliau atsirado ir frazė „įstatyti ragus“. Tai reiškia, kad kuo daugiau moteris turėjo meilužių, tuo nepajėgesnis jos vyras buvo sekse.

  1. Ragai buvo atpirkimas

Bizantijoje buvo imperatorius Andronikas Kominas, kuriam ne maisto reikėjo, o susituokti su kokio nors savo pavaldinio žmona. Kaip atpirkimą pamestiems vyrams jis leido medžioti savo valdose. Kaip leidimo ženklą prie tokių vyrų namų vartų prikaldavo elnio ragus. Taigi, raguotuoju tais laikais buvo net prestižo reikalas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page