Idomybes

Laimingi žmonės niekam neįdomūs

Reikia periodiškai paskaityti kiekvienam, kad primintume sau svarbiausia.

Pirma, laimingo žmogaus neįmanoma išvesti iš pusiausvyros. Jie dirba ties asmenine laisve ir moka nesigėdyti savęs. Jiems sako:

„Tavo užpakalis storas, su juo negalima gatvėmis vaikščioti, o dar kelnės nemadingos ir tokių lūpų šį sezoną nenešioja“.

O jie ramiai vaikšto su nemadingomis kelnėmis ir dar tą storą užpakalį kraipo, nes žino, kad 99% žmonių nejaudina svetimų užpakalių išmatavimai.

O tie, kuriuos jaudina, kenčia ne dėl to, kad svetimi užpakaliai, lūpdažiai ir kelnės siaubingi, o todėl, kad jie mėgsta kentėti.

Antra, laimingi žmonės niekam nieko nedraudžia. Aplinkiniai nori valgyti sviestą – jie palinkės gero apetito.

Draugės nenori nuo gimimo pratinti vaiko prie puoduko – prašom, tegu tik auga sveikutėlis tėvų džiaugsmui.

Kaimynų mergiotė nori išsiskusti smilkinius ir išdažyti plaukus visa spalvų palete – nesuprantama, bet įdomu.

Jiems nesinori uždrausti gėjų, feminisčių, filmų, muzikos, knygų ir realybės šou, todėl kad jie netrukdo jiems gyventi.

Jie žino, kad visada yra patogus kelias: neskaityti,nežiūrėti, nesiginčyti, neįrodinėti. Netraumuoti savo psichikos, negaišti laiko tiems, kurie ne ant vienos bangos su jais. Viską savo gyvenime galima išjungti. O jei ne išjungti, tai perjungti.

Trečia, laimingi žmonės niekada nieko nelaukia. Jie netiki, kad rytoj bus geriau, negu šiandien, jei jie nieko dėl to nepadarys.

Laimingi žmonės blaiviai vertina savo situaciją ir supranta, ką jie gali paveikti, o ko ne. Pavyzdžiui, profilaktinio vandens atjungimo jie paveikti negali, tačiau tuo metu gali išvažiuoti į kaimą, šildyti vandenį boileriu ar susirasti simpatišką draugą su boileriu.

Ketvirta, laimingi žmonės visada draugauja su protingais ir gražiais žmonėmis. Todėl kad jų aplinkoje visi žmonės tokie.

Jiems nereikia baisių draugių, kad atrodytų gražesni, jiems nereikia kvailų draugų, kad iš jų juoktųsi. Jie juokiasi tik iš savęs, nes žino, kad juokas išvaduoja nuo kompleksų ir daro baimes mažomis mažomis bei suteikia daugiau jėgų.

Penkta, laimingiems žmonėms nereikia susituokti 27 metų, nes jau visi susituokę, o jie ne. Ir karjeros iki 30 metų, kaip geriausios mamos draugės sūnaus, nereikia.

O reikia iš meilės, o reikia užsiimti tuo, nuo ko pirštų galiukus krečia elektra, o reikia ieškoti tų užduočių, nuo kurių skruzdėlytės oda bėgioja, sprendimo ir daryti tai, ką jie patys nusprendė, o ne ką jiems pasakė.

Šešta, laimingam žmogui mažai reikia. Jis susitaikė su tuo, kad dirba buhalteriu UAB „Geriausi baldai“, o ne kino žvaigžde Holivude, ne dainininku, ne milijonieriumi, ne menininku ir ne modeliu.

Jie renkasi teatro meistriškumo kursus ar ieško vokalo mokytojo, mokosi piešti ar šokti nuo tramplino. Jie nugali baimes ir lipa ant scenos skaityti savo miniatiūrų, dainuoja karaoke, piešia, čiuožia pačiūžomis tiesiog todėl, kad myli muziką, tapybą, sportą bei teatrą ir nori daryti tai gerai.

Septinta, laimingi žmonės nemato priešų kituose žmonėse. Jie žino, kad pasaulis didžiulis ir jame gyvena 8 milijardai žmonių. Ir nebūna taip, kad visi tie 8 milijardai tavęs nekęstų.

Ir nebūna taip, kad visi tave mylėtų. Laimingi žmonės žino, kad už visų šitų ideologinių, kultūrinių, rasinių, religinių konfliktų stovi politikai. O laimingi žmonės ištiesia ranką ir sako „draugaukim“ tokiems pat laimingiems žmonėms.

Aštunta, laimingi žmonės tiki savimi. Jiems nusispjaut, kad kažkas gavo premiją, kažkas ištekėjo, kažkas surinko milijonus sekėjų savo puslapiui, jie eina ir užsiima savo reikalais.

Jie žino, ką jie daro ir kam. Ir šiame sąraše nėra punkto „apstulbinti kaimynę“ ar „buvusiojo pykčiui“. Jie daro tai, kas jiems patinka, tai, nuo ko jie gauna malonumą.

Devinta, laimingiems žmonėms visada viskas paprasta. Dauguma žmonių mano, kad jei gyvenime nėra įtampos, nėra kančių, nėra kovų, tai reiškia tu ir išvis negyvenai ir gyvenimo nesupratai.

Laimingi žmonės paprasčiausiai sprendžia kasdienes užduotis. Paprasčiausiai uždirba pinigus. Paprasčiausiai eina pas gydytoją. Paprasčiausiai daro remontą.

Paprasčiausiai taiso arba išmeta tai, ko pataisyti jau nebeįmanoma. Tai neatšaukia gyvenimiškų iššūkių, nesėkmių ir neišsipildžiusių tikslų. Bet tai reiškia, kad kol mes gyvi, galime sugalvoti savo nuosavas taisykles.

Dešimta, laimingi žmonės sąžiningi su savimi. Jie pažįsta visus tarakonus savo galvoje vardais ir žino, kuo tie tarakonai gali būti jiems naudingi.

Laimingi žmonės įdomūs pirmiausia sau. O tik paskui kitiems. Laimingi žmonės kasdien keičia pasaulį į gera. Savo mažą vieno žmogaus pasaulį, o paskui prie jų prisijungia kiti žmonės ir visi kartu jie keičia istoriją.

Tie, kurie nebijo pasakyti „ne“, tie, kurie nepakenčia neteisybės, tie, kurie nepalieka silpnų ir nepavydi stipriems, o tiesiog laimingai gyvena.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page