Idomybes

Mažiausias pasaulio ankstukas gimė 132 dienomis anksčiau laiko ir pateko į Gineso rekordų knygą

JAV nutiko tikras stebuklas. Ten į pasaulį atėjo atėjo vaikas, kuris pateko į Gineso rekordų knygą iškart po gimimo. Mažylį oficialiai pavadino labiausiai neišnešiotu pasaulyje.

Kaip jaučiasi mažiausias pasaulio ankstukas?

Berniukas, vardu Kertis, pateko į Gineso rekordų knygą vos atėjęs į pasaulį. Esmė tame, kad jis gimė 132 dienomis anksčiau numatyto termino, kai jo mama tik įžengė į 21 nėštumo savaitę.

Žinoma, ne visos moterys gimdo tiksliai pagal terminą. Tačiau jei vaikas atėjo į pasaulį keliomis dienomis anksčiau, tai mažai atsilieps jo sveikatai. Kerčio atveju kalbame apie jo gyvybės gelbėjimą.

Gimęs berniukas svėrė vos 420 g – mažiau nei aštuntadalis vidutinio įprasto vaiko svorio. Jam reikėjo nepertraukiamos medicininės pagalbos ir terapijų, tačiau, nepaisant visų sunkumų, kūdikis sugebėjo
išgyventi.

Gydytojai netikėjo, kad jiems pavyks išgelbėti Kertį. Tačiau berniukas išgyveno, nepaisant nieko.

Daktaras, priėmęs gimdymą, prisipažino, kad per 20 praktikos metų nesutiko naujagimio, kuris taip nuoširdžiai kabintųsi į gyvenimą.

 

Dabar Kertis mažai kuo skiriasi nuo paprasto vaiko. Per savo gimimo dieną 2020 liepos 5 berniukas gavo ne tik šansą gyventi, bet ir galimybę išgarsėti. Jį įtraukė į Gineso rekokrdų knygą kaip labiausiai neišnešiotą pasaulio vaiką.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page