Idomybes

Močiutės ir seneliai niekada nemiršta, jie tiesiog tampa nematomi…

Močiutės ir seneliai niekada nemiršta, jie tiesiog tampa nematomi… Kiekvienas turi perskaityti, tai neįtikėtina.

Kiekvienam verta tai perskaityti. Tai tiesiog neįtikėtina!

Močiutės ir seneliai vaidina didžiulį vaidmenį mūsų asmenybės vystymesi, mūsų augime, tame, kaip mes matome ir jaučiame. Vaikai, kurie bendravo su savo močiutėmis ir seneliais, turi sveikesnius santykius su suaugusiais, ir jie moka gerbti vyresnius.

Bet tai tik kai kurie šio ypatingo ryšio pranašumai. Kai kurie žmonės net sako, kad meilė anūkams gali būti netgi stipresnė už meilę, kurią jūs jaučiate savo vaikams. Šiame ryšyje yra kažko ypatingo, kažko stebuklingo.

Dvasinis ryšys mūsų ir mūsų protėvių, senelių ir močiučių turi būti bešališkas, tai ryšys, kuris išeina už genetinės informacijos ribų.

Tai ypatingas ryšys, dėka kurio vaikai sužino meilę, pagarbą, prisirišimą. Be to, jie daug sužino apie senus gyvenimo pavyzdžius ir tai, kaip jų močiutė su seneliu bandė pastatyti savo ateitį.

Jūsų mirę seneliai ir močiutės kaip ir ankščiau yra ten, kur leido laiką su šeima. Tuo galbūt sunku patikėti, bet jie visada dalyvauja visose jūsų gyvenimo dalyse, gyvena jūsų širdyje ir nukreipia jus savo atmintimi.

Jūs galite jausti netgi negyvuose daiktuose, prie kurių jie lietėsi, pavyzdžiui, prie jų rūbų, drabužių arba rankų darbo kūrinių. Todėl saugokite tuos daiktus.

Jūsų seneliai ir močiutės nukreips jus ir padės likti pačiais savimi. Jie visada bus šalia jūsų, kad parodytų jums, kaip mėgautis kiekvienu jūsų gyvenimo momentu.

Jie niekada jūsų nenuvils. Jie dings, ir jūs negalėsite jų pamatyti, bet kada jūs mažiausiai to tikėsitės, jūs pajusite jų buvimą ir palaikymą. Pamąstymai apie močiutę ir senelį atneš teigiamas vibracijas jūsų kūnui ir gerus prisiminimus.

Jei jūsų močiutės ir seneliai dar gyvi, paskambinkite jiems! Nesigėdinkite pasakyti kaip jūs juos mylite, juk gyvenimas toks trumpas!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page