Idomybes

– Na tu ir sustorėjai, ir išvis atrodai apsileidusi! – pasakė vyras žmonai

Gimus vaikui, moters gyvenimas keičiasi kardinaliai. Vienoms viskas susiklosto kuo puikiausiai, o ir vyrai padeda, o kitoms trūksta miego ir jos nežmoniškai pavargsta.

Tačiau jei vienos moterys sustoja ties vienu vaiku ir imasi savęs, tai kitos gimdo vieną po kito, amžinai sėdėdamos „dekrete“. Paskui zyzia ir skundžiasi gyvenimu. Tačiau dabar pakalbėsime apie kitą motinystės pusę.

Neida buvo labai gera mama. Kai tik gimė sūnus, ji stačia galva nėrė į rūpesčius. Visi darbai gulė ant jos pečių, įskaitant ir pareigas namuose.

Tačiau ji nesikankino ir nesiskundė, juk pati pasirinko šį kelią. Moteris augino mažylį, užsiėmė jo vystymusi, gydė, maitino, mokė.

Praėjus metams po sūnaus gimimo Neida ėmė pastebėti, kad vyras nuo jos tolsta. Kai ji nusprendė apie tai pasikalbėti, jis papriekaištavo, kad ji priaugo svorio ir prasčiau atrodo.

Jam nusibodo su ja aptarinėti snarglius ir sauskelnes, juk šie primityvūs pokalbiai vyrą erzina. Jis mano, kad Neida susikoncentravo ties motinyste ir viską pamiršo. Net nebeužsiima šokiais.

Sutuoktinis pareiškė, kad vaiko priežiūros atostogų metu žmona apsileido ir pradėjo degraduoti. Neva visos jaunos mamytės stilingai rengiasi, dažosi, puošiasi, o į ją baisu žiūrėti. Ji netgi jokio hobio neturi. Žodžiu, žmona nepateisino jo lūkesčių. Turbūt reikia ieškoti naujos.

Neida nesuprato, kur jo pretenzijų esmė. Juk mielasis nesuteikė jai galimybės susitikti su draugėmis,
nueiti į grožio saloną ar apsilankyti treniruotėje. Ji jam pasakė:

– Tada tu turi pabūti su vaiku. Tavo mama jau pensijoje, tačiau anūku visai nesidomi. Aš su malonumu susitvarkysiu išvaizdą, pailsėsiu ir atsipalaiduosiu. Tu manai, man viso to nesinori?

Pats vyras buvo šoke. Ta prasme „pabūti su vaiku“? Jis juk dirba. Jis nė nesusimąstė, kad Neida atsisako visų gėrybių, kad gerai išauklėtų vaiką. Bendrą vaiką!

Vyro gyvenimas po vaiko gimimo nelabai pasikeitė. Jo rankos laisvos, todėl jis gali užsiimti tuo, kas jam
prie širdies.

Po šio pokalbio sutuoktinis nustojo kabinėtis prie žmonos , suprato, kad jo pretenzijos neturi pagrindo. Jei nenori prižiūrėti sūnaus, tai neverta nė burnos atverti į žmonos pusę. O močiutėmis kliautis išvis nėra prasmės – jos turi savo aktyvų gyvenimą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page