Idomybes

Šie dvyniai gimė skirtingais metais! Šauni istorija iš Rio gimdymo namų

Dvyniai gimė skirtingais metais Akari, šiaurinio Rio de Žaneiro priemiesčio, gimdymo namuose. Gabriela gimė 2019-ųjų gruodžio 31 23:58 ir tapo paskutiniu metų vaiku Rio; o Rianas tapo pirmuoju 2020-ųjų naujagimiu, atėjęs į pasaulį vos po 3 minučių.

Dvynukų mama Žozeni Silva da Lima (40) atvyko į gimdymo namus 23:40 – jai jau prasidėjo sąrėmiai. Ją nedelsiant nusiuntė į gimdymo salę, kur jai atliko cezario pjūvį 35-ą nėštumo savaitę.

Dėl to, kad mažyliai gimė anksčiau laiko, jie praleis kelias dienas gimdymo namuose, stebimi gydytojų. Gabriela gimė 2460 g svorio ir 47 cm ūgio, o Rianas – 2860 g ir 49 cm.

Gydytojai pasakė, kad toks dvynių gimimas – labai retas atvejis. Gimdymo skyriaus medikai net atšventė jį!

Gabrielos ir Riano tėvai Žozeni ir Rodrigas Faustinas da Silva jau turi du vaikus. Dabar Naujieji metai tikrai jiems bus šeimyninė šventė!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page