Gyvūnai

Sala Japonijoje, kur gyvena šimtai draugiškų triušių (12 foto)

Jei jūs mėgstate leisti laiką su pūkuotais gyvūnais, tai Japonija yra ta vieta, kur gali išsipildyti jūsų svajonė!

Be žymiosios Kačių salos ir Lapių kaimo, šioje nuostabioje šalyje yra Okunošima, nedidelė sala, esanti Vidinėje jūroje, „užgrobta“ puikių ir draugiškų triušių.

Daugelio vadinama „Triušių sala“ (Usaga Jima), Okunošima yra namai kolonijai iš šimtų, jei ne tūkstančių smalsių ir draugiškų triušių.

Niekas nežino iš tiesų, kaip ir kodėl šie pūkuoti gyvūnai pirmąkart pasirodė saloje, tačiau akivaizdu viena: jie myli žmones.

Daugybei turistų, kuriems pasisekė pakliūti į šią salą, yra galimybė palaikyti ant rankų, paglostyti, pažaisti ir pamaitinti triušius,kurie dažnokai patys su dideliu noru ir apetitu užšoka ant rankų.

„Triušių čia nereikia nė ieškoti,- tikina vienas turistų, atvykusių į Japoniją. – Nuo to momento, kai jūs išlipate iš kelto, jie patys artinasi prie jūsų tikėdamiesi, kad jūs juos pašersite.“

Nors Okunošima dabar yra viena svarbiausių turistinių Japonijos įžymybių, jos istorija nelabai maloni ir patraukli. Antrojo Pasaulinio karo metais šią nedidelę salą naudojo cheminio ginklo gamybai ir bandymams.

Nuo 1929 iki 1945 m ši vieta buvo visiškai slapta: japonai nedrįso nė artintis prie jos ir ji nė nebuvo pažymėta žemėlapiuose.

Nors triušiai pakeitė salą ir ženkliai pagerino jos reputaciją, čia yra kelios apleistos chemijos gamyklos, kariniai bunkeriai, ir Nuodingų Dujų muziejus (Poison Gas Museum), kurie yra niūrus kraupios jos istorijos prisiminimas.

Jei jūs planuojate kelionę į Japoniją, būtinai aplankykite nuostabiąją Triušių salą. O jei artimiausioje ateityje to nenusimato, nenusiminkite, nes jūs galite pamatyti kelias fotografijas iš Okunošimos, kur gyvena žavūs triušiai, tiesiog dabar!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page