Gyvūnai

Šuo taip susidraugavo su karve, kad neleido jos parduoti

Draugystė tarp gyvūnų išties būna jautri. Eilinė istorija apie tai, kokie šilti santykiai susiklostė tarp dviejų skirtingų rūšių.

Viskas nutiko Pietų Korėjoje, tačiau apie šią draugystę tarp šuns ir karvės sužinojo toli už šalies ribų.

Viskas todėl, kad vaizdo įrašas buvo patalpintas YouTube. Šuo ir karvė augo kartu ir buvo labai prisirišę vienas prie kito.

Dėl finansinių nemalonumų šeimininkas nusprendė, kad daugiau nebegali išlaikyti stambaus galvijo. Jis susitarė su vienu savo kaimynų ir pardavė jam karvę, kurios paprasčiausiai nebeturėjo kuo šerti.

Tikroji drama prasidėjo, kai reikėjo išvesti karvę. Gyvūnas lyg suprato, kad skiriasi su savo draugu – šunimi. Iš karvės akių ritosi ašaros, jos nerimą perėmė ir šuo.

Po kelių dienų šuo patraukė ieškoti savo raguotosios draugės. Radęs karvę, šuo buvo neįtikėtinai laimingas, jis nė neįtarė, kad tai neilgam: atėjo jo šeimininkas ir pasiėmė jį namo.

Tik štai namuose šuns elgesys smarkiai pasikeitė. Jis nustojo ėsti, domėtis žaislais ir bendravimu su šeimininku. Vyriškis pagalvojo ir nusprendė, kad negali rizikuoti emocine šuns būsena. Tada jis nupirko karvę atgal, nors tai ir neįėjo į jo planus. Dabar du neišskiriami draugai kartu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page