Gyvūnai

Kalė, išgelbėta iš gatvės, netikėtai atsivedė 13 šuniukų

Britų savanoriai paėmė iš gatvės vaikingą kalę. Būsimą mamą pavadino Elza, jos mažyliai atėjo į pasaulį
po kelių savaičių.

„Mes žinojome, kad Elza ruošiasi tapti mama ir spėjome, kad šuniukų bus ne mažiau 6, tačiau ji tapo 13 mažylių mama ir mums toks skaičius buvo šokas. Elzos toks šuniukų skaičius neišgąsdino, ji greitai priprato prie motinystės ir rūpinasi visa gausybe savo įpėdinių.

Mes džiaugiamės, kad visi šuniukai sveiki, jie greitai auga ir vystosi, o Elza skiria jiems maksimalų dėmesį“,- pasakoja vienas savanorių.

Nors Elza pasirodė puiki mama, jai vienai sunku susitvarkyti su tokia gausybe mažylių, todėl savanoriai ateina į pagalbą. Visiems šuniukams nepakanka pieno, todėl žmonėms primaitina mažylius iš buteliuko.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page