Gyvūnai

Katinas-storuliukas jau ir nebesitikėjo sutikti žmogaus, kuris jį taip stipriai pamils

Buvo nuostabi vasara. Prie vienos iš Kalifornijos prieglaudų kažkas paliko netuščią dėžę. Ji buvo didelė, o jos viduje tupėjo toks pat didelis katinas. Tomis svėrė 12 kg. Jis turėjo labai gražias žydras akis, o pats buvo labai išgąsdintas.

Kai darbuotojai davė jam antklodę, jis labai apsidžiaugė. Jis iškart palindo po ja ir bijojo pažiūrėti, kas gi ten išorėje.

Katinas buvo ne bailys, o tiesiog drovus ir kažkoks nepasitikintis. Galima spėti, kad jo šeimininkai buvo pagyvenę ir gyveno pagal principą „svarbiausia – kad paėstų“, o gyvūno vystymuisi visiškai neskyrė dėmesio. Ėdė jis tikrai gerai, todėl veterinarai pasodino jį ant grietos dietos, juk jau buvo galima aptikti daugybę ligų, kurios vystėsi dėl nutukimo.

Ir štai Tomio gyvenime nutiko džiaugsmas. Jį sutiko viena gera mergina Aleks. Tą dieną ji atėjo į prieglaudą, kad padarytų laimingu vieną katinėlį. Jos žvilgsnis užkliuvo už žydraakio gražuolio, kuris pasislėpė po antklode.

Mergina įkišo pirštą į jo narvą, o jis atsakydamas ištiesė jai savo letenėlę. Jis tuoj pat išlindo visas, tuo
pačiu nustebindamas savo naująją šeimininkę.

Niekas jau neabejojo, kad tarp jų tikra meilė iš pirmo žvilgsnio. Turbūt tai bus patys neįprasčiausi liesutės merginos ir storulio katino santykiai. Aleks paaiškino, kad katinas turi išlaukti būtiną karantiną ir tik po to jį bus galima paimti. Ji pasidalijo tuo su Tomiu, o šis žiūrėjo į ją protingomis akytėmis lyg viską suprasdamas. Bet kai mergina išėjo, jis pirmąkart ėmė liūdnai kniaukti.

Aleks lankė savo katiną ir spėjo jį pamilti. Dieną, kai ji galėjo jį pasiimti, mergina atėjo likus pusei valandos iki prieglaudos atsidarymo. Ji labai pergyveno, kad kas nors paims Tomį anksčiau už ją. Kai tik durys atsidarė, ji iškart nuėjo pas administratorių ir sužinojo, kad niekas nesiruošia imti Tomio. Tačiau merginai reikėjo pasirašyti popierius, kad jos katinas laikysis dietos.

Nuo to momento Aleks gyvenimas nebebuvo kaip anksčiau. Ji dalijosi savo lova su Tomiu, todėl kad šis nenorėjo miegoti vienas. Dar katinas sužinojo, kad šeimininkai moka žaisti su savo augintiniais. Jam pavyko numesti 2 kg svorio. Dar jis susidraugavo su šuneliu. Galiausiai storuliukas rado savo namus, o Aleks – dar vieną draugą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page