Gyvūnai

Šunelis savaitę išgyveno be maisto ir vandens. Bet laimei, jį pavyko išgelbėti!

Šuo – žmogaus draugas, ir kartais vienintelis. Šuniukas su skirtingomis akimis, vardu Todas, buvo vyriškio, kuris liko be būsto, draugas ir numylėtinis. Rudenį vyras susirgo ir jį paguldė į ligoninę.

O šuo liko jo kambaryje. Niekas nežinojo, kad ten randasi augintinis ir jį aptikti pavyko tik po 2 savaičių.

Visą tą laiką gyvūnas buvo uždaroje patalpoje be maisto ir vandens.

Atvykę į vietą savanoriai padarė išvadą, kad šeimininkas paliko Todui šiek tiek vandens ir maisto, tačiau visiškai nenumanė, kad jo nebus taip ilgai. Todėl augintiniui teko badauti.

Mažylis laikėsi iš paskutiniųjų. Veterinarai, apžiūrėję jį, nustatė, kad šuo absoliučiai sveikas, neskaitant išsekimo ir dehidratacijos. Tačiau šios problemos buvo greitai išspręstos ir netrukus Todas jau važiavo susitikti su nauja šeima.

Čia jį labai myli ir niekada neatsisako duoti skanukų. Todėl nenuostabu, kad jo mėgstamiausia vieta
namuose yra virtuvė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page