Idomybes

Tai bent siurprizas! Vyras organizavo vestuves per mylimosios gimimo dieną be jos žinios

Mergina netikėtai atsidūrė savo vestuvėse, švęsdama gimtadienį. Apie tai, kad bus nuotaka, ji sužinojo likus vos keletui valandų iki ceremonijos. Prabangias iškilmes 80-iai žmonių paslapčia organizavo jubiliatės vaikinas.

Vyriškis paprašė būsimos uošvės ir mylimosios draugių pagalbos, ir šios su malonumu sutiko. Sužinokite, kokia buvo apstulbusios jubiliatės reakcija iš mūsų straipsnio.

38 metų Deivas Grifinas pats rinko mylimajai Sofi vestuvinę suknelę ir rado puikią vietą iškilmėms. Laimei, merginai viskas patiko. Įsimylėjusiam jaunikiui padėjo nuotakos draugės ir jos motina Kerolain. Uošvė drauge su žentu rinko vestuvinę suknelę dukrai.

Sofi ir Deivas susituokė per merginos 30-metį. Velso gyventoja buvo apstulbusi, kaip kruopščiai jos vaikinas suplanavo ir paruošė svarbiausią jų gyvenimo įvykį. Vyras išsinuomojo baltą „Bentley“ ir išrinko mylimajai jos svajonių suknelę. Sofi neturėjo supratimo apie grandiozinį planą, kurį ruošia jos mylimasis. Viena, kas jai sukėlė įtarimų, tai dažni jo išvykimai iš namų.

Sofi net susipyko su vaikinu prieš pat vestuves, nes jis pasakė, kad negalės būti su ja per jos gimimo dieną dėl naktinės pamainos darbe. Nepaisant to, kad mergina nieko nežinojo apie laukiančią ceremoniją, siurprizas jai labai patiko.

Jaunavedžiai susipažino vietiniame pabe 2011 spalį. Po kelių mėnesių jie apsigyveno kartu, o 2012 rugpjūtį jiems gimė sūnus Evanas. Nepaisant to, pora taip ir neatšoko vestuvių.

Deivas pasakoja, kad prieš Sofi gimimo dieną sapne pamatė jos velionį senelį, kuris primygtinai patarė jam greičiau vesti jos anūkę. Po to vyriškis ėmė veikti. Uošvė padėjo jam visur: ji išviliojo dukrą apsipirkti, paprašiusi pasimatuoti suknelę vestuviniame salone. Po to jaunikis užsakė vietą iškilmėms, susitarė dėl vestuvinio kortežo ir gėlių dekoro.

Svarbiosios dienos išvakarėse vaikinas pasakė Sofi, kad eina dirbti į naktinę pamainą. To reikėjo paskutiniams pasiruošimams. 6:30 ryto mergina atidarė duris ir pamatė ant slenksčio motiną ir geriausias drauges su vestuvių fotografu. Jos įteikė merginai didelę baltą dėžę su vestuvine suknele ir aksesuarais. Iš netikėtumo nuotaka apsiverkė. Dėžėje Sofi rado atvirutę su užrašu, kad ji išteka šiandien 13:00.

Viskas buvo suplanuota iki smulkiausių detalių. Tam, kad viską organizuotų idealiai, Deivas sukūrė WhatsApp grupę,kur įtraukė visus šeimos draugus ir giminaičius. Ten jis pranešė, kad ruošia vestuves vietoj vakarėlio Sofi gimtadienio proga.

Draugės nusipirko vestuvių apdarus ir užsirašė į grožio saloną, kur dirba mergina, susitarusios, kad ir nuotakai padarytų šukuoseną bei makiažą. Kai jos ten nuvyko, viskas buvo išpuošta gėlėmis ir merginos laukė seni mokyklos draugai. Deivas pasistengė surinkti mylimosios širdžiai brangius žmones iš visų šalies kampelių.

Jų sūnus Evanas buvo pažu vestuvių ceremonijos metu. Nuostabus siurprizas pavyko visu šimtu procentų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page