Idomybes

Moteris gyvena labai miniatiūriniame name, tačiau jo apstatymas klasiškas!

Sunku patikėti, tačiau net pats mažiausias būstas gali būti iš tiesų jaukus. Tai patvirtina moters, kuri sukūrė namų jaukumą mažame namelyje, perdarytame iš furgono, istorija.

Konstrukcijos sienos apmuštos medinėmis lentomis, kas pabrėžia vienybę su gamta, kuri juntama gyvenant šioje konstrukcijoje. Stebėtina, tačiau statybininkai sugebėjo net sukurti antrą aukštą.

Antrame aukšte yra miegamasis, o taip pat visa eilė langų, kurie leidžia sutaupyti apšvietimo.

Lubos čia žemos, tačiau kambarys pakankamai erdvus, kad jame, netrukdydami vienas kitam, būtų du suaugę žmonės. Žemyn veda patikimi laiptai.

Apatinėje zonoje ne taip daug šviesos, tačiau dalis to, kas krinta viršuje, patenka ir čia. Yra ir nedidelis langas, kurį esant pageidavimui galima užtraukti tankia užuolaida.

Ten taip pat yra san.mazgas ir nedidelis dušo padėklas.

Visi baldai pirmame aukšte, kaip ir sienos, padaryti iš natūralaus medžio. Tai garantuoja ilgaamžiškumą ir aukštą namo, jo interjero kokybę.

Tuo labiau namelis mobilus. Dėl to, kad jis pastatytas furgono pagrindu, jį lengva pervežti į bet koki pageidaujamą vietą.

Dvigubą įspūdį daro tai, kad namo šeimininkė viską pasidarė savo rankomis, naudodamasi tik savo draugų pagalba.

Pasirodo, savarankiškai galima net pakeisti seną transportą taip, kad gautum neįprastą pervežamą būstą.

Svarbiausia – laikytis patyrusių statybininkų patarimų ir protingai planuoti erdvę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page