Idomybes

Tikra meilė po 55 santuokos metų. Kartais tikrą meilę rasti ne taip lengva. Tačiau ši pora yra gyvas pavyzdys to, kad tikra meilė neišblėsta net bėgant metams

Kartais tikrą meilę rasti ne taip lengva. Tačiau ši pora yra gyvas pavyzdys to, kad tikra meilė neišblėsta net bėgant metams. Piteris ir Grita iš Nyderlandų susituokę jau 55 metus ir per šiuos metus jų jausmai vienas kitam nė kiek neatšalo. Nuo tada pora neišskiriama.

1. 55 metų nuoširdžios meilės istorija. Pirmasis jų pasimatymas įvyko mugėje, kur jie susiruošė pasivažinėti traukinuku. „Jis atsisėdo šalia manęs ir paėmė mano ranką,- prisimena Grita. – Tais metais buvo neprieinama limuzino nuoma ar vakarienė brangiame restorane, tačiau šis pasivažinėjimas traukiniu visada liks mūsų atmintyje“.

2. Pora net po 55 metų jaučia švelnius jausmus vienas kitam ir visada švenčia šv. Valentino
dieną. Tai tikra, nesuvaidinta meilė.

3. Piteris ir Grita turi kelias šeimyninės laimės paslaptis. Štai keli laimingos poros patarimai. „Duokite vienas kitam šiek tiek laisvės“.

4. „Neužsiciklinkite ties smulkiomis problemomis, jos nuodija jums gyvenimą“.

5. „Rašykite vienas kitam mažus meilės laiškelius, net jei jūs susituokę jau daug metų. Darykite tai kaip galima dažniau.“

6. „Mokėjimas gaminti – ne svarbiausia moteryje ir tai ne dingstis barniams“.

7. Piteris ir Grita mėgaujasi kiekviena bendro gyvenimo akimirka ir net surengė fotosesiją, pasikvietę fotografą. Jie dažnai žiūrinėja savo fotoalbumą su senomis fotografijomis.

8. Fotografas Nienke van Denderen buvo apstulbintas ir labai sujaudintas jų meilės, kur
neišblėso bėgant ilgiems metams, istorijos.

9. Tikra meilė turi būti būtent tokia. Nienke van Denderen pasakė, kad tai viena emocingiausių fotosesijų per visą jo karjerą.

10. Juk tai taip nuostabu, visą gyvenimą būti su mylimu žmogumi.

11. Žiūrėdamas į šią porą supranti, kad jų laimė nesuvaidinta ir nuoširdi.

12. Ir drąsiai galima pasakyti, kad tikra meilė gali tęstis amžinai.

13. Vestuvinis Piterio ir Gritos albumas. Tai buvo lygiai prieš 55 metus.

14. Kartais pora klausosi muzikos, kuri skambėjo jų jaunystės laikais ir per jų vestuves.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page