Idomybes

Vaikinas užlipo į balkoną 15-me aukšte, kad išgelbėtų savo mamą

„Tai – mano mama! Kokie dar klausimai?“ – Ištaręs tokius žodžius jaunuolis užlipo į 15-o aukšto balkoną, kad išgelbėtų mamą nuo ugnies.

Istorija įvyko su amerikiečiu Jermaine, kuriam – 35 metai.  Jis dirbo stogdengiu, statybininku, o vaikystėje lipdavo ant aukštų pastatų stogų. Ir ši patirtis jam buvo naudinga.

Kartą jis išėjo į darbą, o mama pasiliko viena bute, esančiame 15-me aukšte. Staiga name kilo gaisras. Bėda – ta, kad mama serga ir pati negali pakilti iš lovos.

Kai tik vyras sužinojo apie gaisrą, jis viską metė ir išvyko namo. Jermaine norėjo patekti į namą, tačiau jo policininkai neįleido.

Jie pasakė, kad ugnis lokalizuota ir jo mamai nėra jokios grėsmės. Tačiau vyras norėjo pats tuo įsitikinti.

Tada Jermainie ryžosi desperatiškam žingsniui: jis nusprendė patekti į butą išorinių namo fasadu.

Kai pasiekė reikiamą balkoną, mama jį pamatė per langą. Ji buvo sukrėsta.

Savo poelgį Jermainie paaiškina adrenalinu: tą akimirką jis apie nieką daugiau negalvojo, išskyrus mamą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page