Idomybes

Vakar man į rankas papuolė sodininkystės knyga. Ir ten skyriuje „Greitoji pagalba augalams“ radau skyrelį, idealiai tinkantį žmonėms

Pavyzdžiui, jūs buvote sėklytė ir jus atsitiktinai atnešė į dirvą, kuri jums visiškai netinka. Ir jūs išaugote paliegęs, kreivas ir baisus.

Jums mažai švietė saulė, laistė lietūs, jūs 9 mėnesius išbuvote apšerkšnijęs, tačiau nusprendėte nenudvėsti ir nenudvėsėte.

Tačiau atrodote šiaip sau, švelniai tariant. Jaučiatės analogiškai. Kaip ištaisyti? Ir ar pavyks? Nagi prisiminkite, kaip paimate pusdvėsį augalą ir imate juo rūpintis.

Jis, žinoma, gali vis tiek apkakoti visas jūsų pastangas ir apsiauti baltas šlepetes, tačiau pabandyti visada verta.

Ir su savimi galima padaryti tą patį.

1. Atsargiai persodinti save į gražų vazoną, tinkantį pagal dydį. Supraskite tai kaip norite. Galite tiesiog dabar persodinti save į patogų krėslą, pavyzdžiui. Persikelti į kitą butą, miestą, planetą.

2. Paremti save pagaliukais. Pavyzdžiui, pradėti vaikščioti pas psichologus;

– arba pagerti galiausiai tablečių su serotoninu;
– valgyti daržoves;
– užsiimti joga, bėgimu, šokiais;
– paskambinti draugui.

3. Nugenėti negyvas šakas. Nedaryti to, kas išsiurbia visas jėgas. Stengtis gyventi dabartimi. Nevaikščioti ten, kur nelaukia. Susitelkti į vidinį augimą. Užklijuoti ant praeities pleistrą ir pasakyti „viskas“.

4. Nupurkšti nuo muselių. Tarkime, jus kritikuoja. Kur mes kišame neprašytus patarimus ir kritiką?
Teisingai. Kenksmingus vabzdžius aplink save naikiname.

5. Duoti sau laiko. Iš kreivo daigo būtinai išaugs gražus ir stiprus augalas. Gali ir nudvėsti, žinoma, bet užbaikime teigiama nata.

6. Tapti pačiam sau sodininku. Tausoti save, rūpintis ir mylėti. Valyti sau lapelius nuo dulkių ir įjungti Mocartą. Tokia savipagalba dvikojėms gėlytėms. Ir nesugalvokite užsilenkti rudenėjant.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page