Gyvūnai

Vyras nepabijojo prieiti prie nusilpusio vilko, kad išgelbėtų jam gyvybę!

Šis atvejis nutiko Brazilijoje. Vietinis karčiuotasis vilkas nepanašus į savo gentainius. Tokius greičiau galima palaikyti lapėmis. Kadangi kojos ilgesnės nei įprastai, ir kūnas taip pat. Spalva skiriasi kažkokiu „ugningumu“. Taigi, pilkų vilkų fone šiuos egzempliorius pastebėsi iškart.

Vieno vilkiko vairuotojas, kurio vardas Miltonas Rodrigesas, pastebėjo „keistą“ žvėrį. Sustojo, kad jį nufotografuotų. Bet  gyvūnas niekaip nereagavo į atsiradusį prie jo vilkiką ir žmogų. Žvėris palindo po vilkiku ir gulėjo ten. Ir čia Miltonas suprato, kame reikalas.

Buvo labai karšta, apie 40 laipsnių. O plėšrūnas nuklydo labai toli nuo kokio nors vandens telkinio. Troškulys atėmė iš jo paskutines jėgas.

Rodrigesas neišsigando. Nusprendė pagirdyti persigandusį vilką. Žinoma, vyriškis labai rizikavo. Bet būtent šis jo veiksmas išgelbėjo laukinį gyvūną.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page